banner615

banner614

banner701

AZİZİYE’Yİ ZEHİRLEYEN ŞAHIS YAKALANDI

banner619

Sakarya’dan getirdiği uyuşturucu maddeyi Aziziye Mahallesi’nde sattığı tespit edilen bir şahıs yakalanmasının ardından tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Asayiş 18.04.2018, 09:51 19.04.2018, 09:24
3990
banner682

Düzce İl Emniyet Müdürlüğü uyuşturucu ile mücadele konusunda imza attığı başarılı çalışmalara hız kesmeden devam ediyor.

Son olarak Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekiplerince, Cumhuriyet Başsavcılığı koordinesinde yürütülen soruşturma kapsamında Sakarya’dan temin ettiği uyuşturucu maddeleri Aziziye Mahallesi’nde sattığı tespit edilen şüpheli şahıs 13.04.2018 günü düzenlenen operasyon sonucu yakalanarak gözaltına alındı.

Şüpheli şahıs emniyetteki işlemlerinin tamamlanmasının ardından “Uyuşturucu Madde Ticareti Yapmak” suçundan sevk edildiği Düzce Sulh Ceza Hakimliği kararı ile tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Haber: Ö.YILMAZ

Yorumlar (8)
Kirazoğlu 2 yıl önce
AZİZİYE böle işler Yok öncü tv çalişanları biz mahalllemizde böle şeylere müsade etmiyoruz insanların özel yaşantılarina kimse müdahale edemez ama mahallemizde uyuşturucu kimse satamaz
Erkan 2 yıl önce
Rabbim bütün dünyada gençliği zehirliyenlerin kökünü kurutsun
vatandaş 2 yıl önce
şimdiye kadar çoktan bu sorun çözülmeliydi
aileler dikkat etmeli 2 yıl önce
şurası burası diye bir şey yok, aziziye de var da diğer mahallelerde yok mu, ülkenin her yerinde bu illeti kullanan var, birbirinizi karalamaya gerek yok, önemli olan herkes kendi ailesinin içine bakacak
Düzceli vatandaş 2 yıl önce
Aziziye de böyle sorunlar var duyuyoruz
Uzunustafalı 2 yıl önce
Şaşırdığımı hayır yine aziziye
vatandaş 2 yıl önce
içen olmazsa satanda olmaz. önce içilmesini engellemeliyiz birey olarak arkadaşımıza dostumuza engel olmalıyız. varsa tanıdıklarımız uyarmalıyız. bana ne ya demekle bu iş çözülmez. zaman birlik beraberlik zamanı.
SÜLEYMAN METE 2 yıl önce
NASIL?
NASILIN CEVABI VARSA SİGARA VE ALKOL İÇİLMESİNİ DE ENGELLEYELİM...
12°
hafif yağmur