banner615

banner614

banner701

ÇALDIKLARI ARAÇLARI BAKIN NE YAPIYORLARDI?

banner619

Düzce'de çaldıkları araçları gizli tamirhanelerde parçalayarak piyasaya sürdükleri iddia edilen 5 kişilik hırsızlık şebekesine jandarma tarafından darbe vuruldu. Operasyonla yakalanan şüpheliler adliyeye sevk edildi.

Asayiş 19.06.2019, 11:47 19.06.2019, 14:01
4453
banner682
Düzce'de güvenlik güçlerinin özverili çalışmaları ile suça ve suçlulara göz açtırılmıyor. 180. yaşını kutlayan jandarma ekipleri bir hırsızlık şebekesini daha çökertti.

Edinilen bilgilere göre; 17 Haziran Pazartesi günü D-100 Karayolu'nun Çaybükü Köyü kesiminde bulunan T7 Petrol yakınında meydana gelen motosiklet çalınması olayının ardından Gümüşova İlçe Jandarma Komutanlığı'na bağlı ekipler hırsızlık olayını çözmek için derinlemesine bir araştırma başlattı.

Savcılık koordinesinde yürütülen soruşturma kapsamında eldeki delilleri titizlikle inceleyerek hırsızlığı 5 kişiden oluşan bir çetenin gerçekleştirdiği sonucuna varan ekipler, operasyon düğmesine bastı.

Düzce'nin farklı noktalarındaki gizli tamirhane ve benzeri yerlerde çaldıkları araçları parçalayarak piyasaya soktugu değerlendirilen 5 şüpheli gözaltına alındı. Şüpheliler jandarmadaki işlemlerinin ardından bu sabah adliyeye sevk edildi. 

Haber: C.ÜSTÜNER
Yorumlar (2)
.. 1 yıl önce
Yalan yanlış haber yapmayı bırakın gerçi ne zaman düzgün haber yaptınız ki milletten duyma haberleri paylaşarak birşey yaptığınızı sanıyorsunuz ama boşa.
Reklamcı 1 yıl önce
Sizin kadar reklam yapamadık. T7 falan çok etkili doğrusu...
28°
kapalı