banner615

banner614

banner701

CANLI CANLI TOPRAĞA GÖMMÜŞLER

banner619

Merkez’e bağlı Uzunmustafa Mahallesi’nde yaşanan olayda, toprağın altından gelen kedi sesleri vatandaşları ve itfaiye ekiplerini alarma geçirdi. Cani bir vatandaş tarafından gömüldüğü tahmin edilen yavru kedi, titiz çalışma sonrasında sağ salim kurtarıldı.

Asayiş 15.06.2019, 11:55 15.06.2019, 17:28
10040
banner682

Olay Uzunmustafa Mahallesi’nde meydana geldi.

Alınan bilgiye göre; ağaçlık alanda kedi ağlaması duyan vatandaşlar, sesin kaynağını aramaya başladı.Birkaç dakika sonra bir ağacın dibine gelen vatandaşlar, sesin toprağın altından geldiğini fark etti.

Endişe ile toprağı eşelemeye başlayan vatandaşlar, bir yandan da itfaiye ekiplerinden yardım istedi.Başka bir vaka sebebiyle hareket halinde bulunan itfaiye ekibi, ihbar üzerine hızla olay yerine ulaştı.

Vatandaşlarla el ele vererek hızla yavru kediye ulaşan ekipler, önce talihsiz hayvanın nefes almasını sağladı.Gömülü olduğu yerden hızlı bir çalışma ile çıkartılan yavru kedi canlı olarak kurtarılırken, vatandaşlar ve ekipler derin bir nefes aldı.

Bir cani tarafından gömüldüğü üzerinde durulurken, bütün şüpheler de değerlendiriliyor.Haber: İ.İ.AYDOĞDU

Yorumlar (11)
Redkit 1 yıl önce
Bi gün bunu yapanlara denk gelirim inşAllah ...
Mustafa er 1 yıl önce
Bu canilerden Düzcede çokk var toplum önünde hayvan dostu kesilir yalnız kalınca canileşir ışık ilkokulununun yanında sokak kedilerine yiyecek veriyorum diye beni sikayet kedimi öldürmeye kalktılar sokakta baktığım 17kedim vardı kalmadı
Nuran Akgül 1 yıl önce
Haberi görünce içim daraldı bu kadarmı insanlıkdan uzaklaşıyoruz
Okan 1 yıl önce
Bugün kediye vicdan etmeyen yarın insana yapar aynısını. Allah ıslah etsin... Kedi-köpek gibi sokaklardan öte kısmetin olmasın; dahası ekmeğin nefesin olmasın dünyada..
Motorcu 1 yıl önce
Annesi dış tehlikelerden korumak için oraya saklamış olabilir
Vatandaş 1 yıl önce
Allah korkusu yok kalmamış kimsede
Uzunmustafalı 1 yıl önce
Onu yapanı bulup gömmek lazım oraya adi yaratık.
Hülya 1 yıl önce
Allah seni ıslah etsin adam misin
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
16°
açık