banner615

banner614

banner701

CİNAYET ZANLISI YAKALANDI…

banner619

Dün Aydınpınar Köyü’nde işlenen cinayetin zanlısı İshak B., Jandarma ekiplerinin titiz çalışması sonucu saklandığı ormanlık alanda yakalandı. Jandarma ekipleri tarafından gözaltına alınan İshak B., Jandarma Karakolu’ndaki işlemlerini ardından adliyeye sevk edilecek.

Asayiş 18.05.2020, 13:17 18.05.2020, 13:50
6194
CİNAYET ZANLISI YAKALANDI…
banner682

Dün arazi anlaşmazlığı yüzünden çıkan tartışmanın büyümesi ile İshak B. yanında bulunan silahı ile Üzeyir A.’yı vurarak kayıplara karışmıştı. Jandarma ekipleri kaçan zanlıyı yakalayabilmek için çalışma başlatmış, İshak B’nin gidebileceği tüm adreslere operasyon düzenlemişti.

Jandarma ekiplerinin titiz çalışmaları sonucu cinayet zanlısı İshak B, saklandığı ormanlık alanda yakalanarak gözaltına alındı.

Cinayet Zanlısının yakalanmasında, İz Takip Köpekleri kullanıldı. Cinayetin işlendiği alandan itibaren iz süren İz Takip Köpekleri, cinayet zanlısının Ormanlık Alanda saklandığını belirledi. Bunun üzerine yeniden kaçmaya çalışan İshak B. Jandarma ekipleri tarafından kıs kıvrak yakalanarak gözaltına alındı. 

Jandarma ekipleri tarafından işlemler için karakola götürülen zanlının, işlemlerinin tamamlanmasının ardından Düzce Adliyesi’ne sevk edileceği bildirildi.

Olay ile ilgili başlatılan çok yönlü soruşturma ise devam ediyor.

Yorumlar (14)
KÖYLÜ 5 ay önce
Buradan konuşmakla olmuyor ismini bile saklamissin mafya kılıklı oğlu diyorsun karşısında el pençe duracağın adam karşısında
Memduh Tutkun 5 ay önce
Yazıklar olsun adi insan eline ne geçti hem dünyada hemde ahirette katil damgasiyla yasayacaksin
KEZİBAN YILMAZ 5 ay önce
O yılankaya o aydınpınar bu adileri barındırır birde acırlar yardım ederler şimdi çok hayır sever bir halkımız var ama mazlumun yanında olmaz şimdi isak girdi içeri tamam ya geride kalan mafya bozuntusu oğlu ya yalan yere mahkemede şahitlik eden salih altuner onlar ne olacak barındırın yılankaya acıyın
Aydinpinarli 5 ay önce
Cahil cahil yorumlar saygısız seviyesiz küfürlü.biraz insan olun insan yakışmıyor Aydınpınar a bu tür insanlar.
Tuğçe ACAR 5 ay önce
İçeride sürünürsün inşAllah İshak köpeği sana köpeklik yakışır adi köpek oğlunda aynı senin gibi köpek siz yılankayanın yüz karasısınız sizin gibi adiler bi bitemedi şu dünyada Allah topunuzun belasını versin zamanında bak desenleri tehtid edip yerinden etmeye çalıştın ne geçti eline sikini alır eline oturursun şimdi şerefsiz sürün İnşAllah adi köpek
Los Delmar Luis Alberto R 5 ay önce
Yasalar suç oluşana kadar kimseye müdahale etmiyor, ölen öldüğü ile kalıyor. Potansiyel suçlu ise ruh hastasıdır, kodese kapatıyorsunuz akıl Hastanesi'ne kapatın. Tim Cook'u Tweeter üzerinden tehtit eden Türk için Interpol devreye girip adamı evinden aldırdılar, adaletin işlemesi için illa zengin mi olmak lazım.
özentiye 5 ay önce
Ne biçim isim bu? Çok mu aradın. git ispanyada yaşa.
Düzceli 5 ay önce
Mübarek ramazan günü nasıl bir canilik aydınpınarköyü halkı o aileyi orda barındırsa yazıklar olsun
Akif 5 ay önce
Allahsız kitapsız idam edecen böyle itleri
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
18°
parçalı az bulutlu