banner615

banner614

banner701

DÜĞÜN KONVOYUNDA TEHLİKE SAÇTI

banner619

Kazukoğlu Mahallesi’nde havaya ateş açan şahıs düğün konvoyundakileri ve çevredeki vatandaşları tehlikeye düşürdü. Adeta tehlike saçan magandanın kurşunları adres ararken, canlarını korumak isteyen vatandaşlar çareyi arabalarına sığınmakta buldu.

Asayiş 05.06.2019, 18:58 07.06.2019, 20:06
4829
banner682

Olay Merkez’e bağlı Kazukoğlu Mahallesi’nde meydana geldi.

Bir çiftin en mutlu gününde, düğün salonuna ilerleyen konvoydan silah sesleri yükseldi.Duyarsız birkaç vatandaş tarafından ateşlenen silahlar bazı vatandaşlar tarafından coşku ile karşılanırken, birçok vatandaş düşüncesiz bu davranıştan rahatsız oldu.Defalarca havaya ateş ederek adeta tehlike saçan şahısların, silahlarından çıkan kör kurşunların kimseye isabet etmemesi içleri rahatlatırken, yaşanan olaya tanık olan bazı vatandaşlar arabalarında kendilerini korumaya çalıştı.

Haber: İ.İ.AYDOĞDU
Görüntü: E.K.DURSUN

banner710
Yorumlar (6)
Yiğit Eren 1 yıl önce
Düğünlerde silah atarak insanların hayatını tehlikeye sokmayıın, huzuru bozmayın, o fişekleri vereceğiniz parayı gelin damada takarak yuva kurmalarını katkıda bulunun ne olur.
Yorgo 1 yıl önce
Çok öküz var böyle yapan
Abbas 1 yıl önce
Sanki Eski Teksas
Isimsiz 1 yıl önce
Yok mermi güneşten döndü
Zafer 1 yıl önce
Defalarca insanlar oldu yapmayın etmeyin dediler ama bizim insanlar hep bildiklerini okurlar o kadar insan öldü hala ders almadık tipik bir millet örneği
davetıye 1 yıl önce
davetıyelerde sılah atılmasın yazılsın
19°
açık