banner615

banner614

banner701

ELİNE KÜREĞİ ALIP...

banner619

Akçakoca’nın Koçar Köyü'nde, çocukların evin içinde görüp kendilerini dışarıya attıkları yılan, ev sahibi tarafından öldürüldü.

Asayiş 15.07.2019, 11:01 16.07.2019, 16:31
8556
banner682
Akçakoca'ya bağlı Koçar Köyü'nde bir evin içerisine giren 1.5 metre uzunluğundaki yılan kürek sapıyla öldürüldü.

Evinin önündeki bahçesinde çalışan Şükrü Yaman, çocukların bağırışları üzerine eve girdiğinde 1.5 metrelik yılanın evin içinde olduğunu gördü.

Yaman, çocukların korkarak dışarıya kaçmalarına yol açan yılanı kürek sapıyla öldürürken, olayın etkisinde kalan çocuklar ise bir müddet eve girmek istemedi.

Çocukların korkularını yenmeleri için ölü yılanla aynı karede hatıra fotoğrafı çeken Yaman, daha sonra ölmüş yılanı toprağa gömdü.


Yorumlar (4)
Cabir bas 1 yıl önce
Bu yilani veya herhangi bir yabani hayvani ôldûrmek suctur CEHALETIN DANÏSKASIDIR egitimsiz ve bilincsizbn 'halkimizi egitmiyen ilgililerde sucludur
marifet mi 1 yıl önce
marifet gibi zavallı hayvan sergilenmiş, sanki Düzce de zehirli yılan var. tutulup ormana doğaya salınabilirdi, nedir bu hayvanların insanlardan çektiği..
murat 1 yıl önce
Kahraman mı oldun şimdi?Bir de gururla poz vermişsin.
de 1 yıl önce
öyle foto çekilmişin artisliğini yapmışında umarım o yılanın diğer aile fertleri seni görmemiştir yoksa onlar seninle foto çekilir söyliyim :D
30°
açık