banner615

banner614

banner701

EV SAHİBİ HIRSIZLARDAN ŞÜPHELENİYOR

banner619

Komşu il Bolu'da dükkan ve evde çıkan yangın itfaiye ekiplerince söndürüldü. Yangın sırasında çevrede toplanan vatandaşlar polis tarafından uzaklaştırılırken, ev sahibi yangının hırsızlar nedeniyle çıkmış olabileceğinden şüphelendiğini söyledi.

Asayiş 21.05.2020, 13:00 21.05.2020, 11:58
3754
EV SAHİBİ HIRSIZLARDAN ŞÜPHELENİYOR
banner682

Alınan bilgiye göre, Gölyüzü Mahallesi Bahar Sokak üzerinde bulunan Sabri Aytugar'a ait kullanılmayan bir dükkanda henüz belirlenemeyen nedenle yangın meydana geldi. Kısa sürede büyüyen yangın dükkanın bitişiğinde bulunan ve içinde kimsenin yaşamadığı tek katlı eve sıçradı.

Sahura kalkan vatandaşlar yangını fark ederek, itfaiyeden yardım istedi. Olay yerine gelen Bolu Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü ekipleri, yangına müdahale ederek, kısa sürede söndürdü.

Olay yerine gelen polis ekipleri ise itfaiye ekiplerinin çalışma yaptığı alanda güvenlik önlemi alarak yangını izlemek isteyen mahalle sakinlerini bölgeden uzaklaştırdı.4

Meydana gelen yangın nedeniyle dükkan ve tek katlı ev kullanılamaz hale geldi.

Öte yandan, ev ve dükkanın sahibi Sabri Aytugar, "Evde kiracı vardı. Onları çıkardıktan sonra kimse yaşamıyordu. Dükkanda da kimse yoktu. Zaman zaman hırsız giriyordu.

Ben de arada sırada gelip kontrol ediyordum. Yangın yine hırsızlar nedeniyle çıkmış olabilir."  dedi.

banner710
Yorumlar (0)
18°
hafif yağmur