banner615

banner614

banner701

FİRARİ ŞAHIS SUÇ MAKİNESİ ÇIKTI

banner619

Düzce ve Sakarya’da birçok suça karıştığı tespit edilen ve hakkında 10 yıl hapis cezası bulunan firari şahıs saklandığı evden kaçarken yakalandı. Gözaltına alınan şahıs çıkarıldığı mahkemece tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Asayiş 19.12.2018, 12:25 19.12.2018, 15:22
7790
banner682

Düzce İl Jandarma Komutanlığı İstihbarat Şube Müdürlüğü ekipleri tarafından yürütülen titiz çalışmalar neticesinde suç makinesi olduğu tespit edilen bir şahıs kıskıvrak yakalandı.
Hakkında, adam öldürmeye teşebbüs suçu, kasten yaralama suçu, hükümlünün kaçması suçundan toplam 10 yıl hapis cezası bulunan Ş.S. isimli firari, saklandığı Kalıcı Konutlar Güzelbahçe Mahallesi’nde bulunan eve 18 Aralık tarihinde 17.00 sularında operasyon düzenlendi.  

Ekiplerin ısrarına rağmen kapıyı açmayan şüpheli Ş.S. binanın üçüncü katından aşağı atlayıp kaçmaya çalıştı. Şahıs tam o esnada ekipler tarafından yakalandı.
Firari Ş.S.’nin Düzce ve Sakarya’da birçok suça karıştığı tespit edildi.

Şahıs, jandarma ekipleri tarafından gözaltına alınmasının ardından çıkarıldığı mahkemece tutuklanarak cezaevine gönderildi.

HABER: Ö .YILMAZ


Artı Yerel Medya'yı smart televizyon ve telefonlarınıza indirmeyi unutmayın.

Web'den izlemek için TIKLAYINIZ 

Android için TIKLAYINIZ 

İOS için TIKLAYINIZ 

Yorumlar (6)
Mehmet GÜLAÇTI 2 yıl önce
Cahilolmayan arkadaş haberi düzgün oku aziziyeli mı yaziyo. Hepinizi yollasalar derken nereye yolliyacaklar. Ben adımı yazdim.sende yaz bizi ondan sonra gönder.
Gümüşhaneli 29 2 yıl önce
ne fark eder aziziye karaca beyciler önemli olan kabadayılık degil efendiliktir toplum bunlara sahip çıkacakki dogru yolu bulsunlar
Cahilolmayandüzceli 2 yıl önce
Aziziyeli Allah sizi ıslah etsin nerde bir hırsız arsız uyuşturucu müptelası var sizin oradan düzcenin yüz karası o mahalle keşke hepinizi yollasalar cahil cühela insanlar
Aziziyeli 2 yıl önce
Buna kimse yorum yapmaz neden çünkü aziziyeli değil
m 2 yıl önce
Ne ilgisi var dostum nereli olduğu önemli değil, insan olup olmaması önemli
Medya 2 yıl önce
Suçlunun adını yazında vatandaşta bilsin hala mı suç makinesi kollanıyor namuslu vatandaş olmak zor bu devirde
20°
açık