banner615

banner614

banner701

HIRSIZLIK AN BE AN GÖRÜNTÜLENDİ

banner619

Azmimilli Mahallesi’nde yaşanan hırsızlık ‘pes’ dedirtti. Öncü Whatsapp ihbar hattına hırsızlığın an be an göründüğü kamera kayıtlarını gönderen vatandaş, oğlunun bisikletinin 20-25 yaşlarında bir Suriyeli tarafından çalındığını iddia etti.

Asayiş 20.06.2019, 11:45 20.06.2019, 12:25
5386
banner682

Azmimilli Mahallesi’nde yaşanan hırsızlık olayı bu kadarına da ‘pes’ dedirtti. Azmimilli Mahallesi Asmalı Sitesi sakinlerinden Faruk Ayerdoğan, Öncü Whatsapp ihbar hattımıza şikayette bulunarak, yaşanan hırsızlığı kamera görüntüleriyle gözler önüne serdi. 

Oğlunun bisikletinin 20-25 yaşlarında ve Suriyeli olduğu düşünülen bir şahıs tarafından güpegündüz çalındığını görüntüleriyle aktaran Ayerdoğan, ‘Bina girişi şifreli olduğu halde kimliği belirsiz şahıs gayet rahat bir şekilde sanki kendi eviymiş gibi içeri giriyor. Birkaç dakika sonra da bisikletle çıkarak uzaklaşıp gidiyor. Bu tip şerefsizlerin Düzce’mizde barındırılmasını istemiyoruz. Acilen Suriyelilerin ve Afganların Düzce’mizi terk etmesi için kampanya başlatılmasını talep ediyoruz’ diyerek ihbar hattımıza şikayette bulundu.

Bir başkasının da canının yanmasını istemediğini aktaran Ayerdoğan tarafından haber ekibimize ulaştıran görüntülerde gündüz saatinde yaşanan ve ‘pes’ dedirten hırsızlık an be an görünüyor.  

Haber: S. AYAN
 

banner710
Yorumlar (22)
ttt 1 yıl önce
Bu guzelim vatana siginmis oz halkindan bile cok dwgwrli.olan vatan hainleri hainler
Boğaziçili 1 yıl önce
sanki sadece hırsızlığı Suriyeliler yapıyor. güldürmeyin adamı. bizim köyde hiç yabancı yok ama arada bir çalan çalana.. geçin bunları.
bütün 1 yıl önce
sitelerin şifresi aynı. **123* yazdığın zaman düzcede en az 30 apartmana girersin, tabi böyle çalması da çok kolay.
akıl bükücü 1 yıl önce
bunlar baş derdi.Aklımızla dalga geçip buları yerleştirip 5 yerden yardım alan çok rahat insanlar.kısaca başımıza dertler...bizim açlarımız ölsün.
7 KUŞAK DÜZCELİ 1 yıl önce
BU TEHLİKE DÜZCEMİZ DE ÇIĞ GİBİ BÜYÜYOR,ŞİMDİ MÜDAHALE EDİLMEZSE
YARIN BİR GÜN KİMSE ÖNÜNE GEÇEMİYCEK.LÜTFEN KİM GÖNDERE BİLİYORSA BUNLARI GÖNDERSİN.
HEPSİ İÇİN DERSEM HAKKA GİRERİM İYİLERİ VAR İÇLERİNDE
AMA ÇOĞU HAİN ACIMASIZ MERHAMETSİZ.
Ertugrul 1 yıl önce
Can d sen ilk once yazi yazmasini ogren yorum yapacagina
Can . D 1 yıl önce
BEN YAZIYORUM DINLEYEN YOK SURIYELI AFKAN BUNLAR DOLDU DÜZCEMIZE AKCAKOCAMIZDA DENIZE KILOTLA GIRERLER TOPLUCA GEZERLER HALKIMIZI RAHATSIZ EDERLER BOLU BELEDIYESI COK GÜZEL YAPDI DARISI DÜZCEMIZE DICEM AMA BOSUNA DÜZCE BELEDIYESI BASKANI YETMEZ DAHA GELSINLER DER
git işine 1 yıl önce
İsteyen denize girer. Sana mı soracaklar? İyice sapıttınız. İnsanlara tepeden bakma huyundan vazgeçin.
X 1 yıl önce
Çekim yapacağına yakalasa ya
/// 1 yıl önce
kamera o..dükkan kamerası..eğitimsiz lik fena.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
19°
açık