banner615

banner614

banner701

HIRSIZLIK ANI GÜVENLİK KAMERASINA YANSIDI

banner619

Krempark AVM’de bulunan ünlü bir iç giyim mağazasında yaşanan hırsızlık olayı güvenlik kameralarına yansıdı. Mağazaya müşteri kılığında giren iki kadın, soyunma kabininin yanında bulunan ve mağaza çalışanına ait olan çantayı alarak kayıplara karıştı. İşte o görüntüler…

Asayiş 17.02.2020, 17:44 17.02.2020, 17:50
6820
banner682

Krempark AVM’de hizmet veren ünlü bir iç giyim mağazasında yaşanan hırsızlık olayı güvenlik kameralarına yansıdı.

Müşteri kılığında mağazaya gelen iki kadın, soyunma kabinlerinin hemen karşısında bulunan depo kapısının kulpuna asılı çantayı fark etti.
Kapıdaki çantayı alarak soyunma kabinine giren kadınlardan biri, mağaza personelinin çantasını kendi çantasının içine koyarak dışarı çıktı.

Deneme bahanesiyle aldığı kıyafeti yerine koyan hırsızlık şüphelisi, yanındaki kadınla birlikte hızla mağazadan çıktı.
Çantasının bıraktığı yerde olmadığını fark eden mağaza çalışanı, güvenlik kameralarını incelediğinde  çantasının çalındığını gördü.

Mağaza çalışanı, çalınan çanta ile ilgili iki kadından şikayetçi oldu. Polis ekipleri hırsızlık olayı ile ilgili ilgili soruşturma başlattı.

Yorumlar (4)
CAN.D 2 ay önce
INSANDA BI UTANMA OLUR O HIRSIZ DAMGASINI YIYECEKSIN YANINDADA ARKADASI VAR O NE YAPIYO BISE
hacıağa 2 ay önce
burası belli krempark penti mağazası koskoca penti deposuma kartlı sistem yapamamışmı ?çalışanlar uyuyor .. hırsıza kilit dayanmaz ama bunlarında önüne geçmek lazım serbest bırak gitsin bir daha yapsın cezalar hafif...
H. İbrahimG 2 ay önce
Bunları yakalayıp sapıklarla beraber. Okyanusta su alan batmak üzere olan gemiye atta gönderecen.Devlet baba bunlara bakmayacak.
hamza 2 ay önce
Birde bunlarin caddede afilli afilli kaliteli yurumeleri yok mu karakter 0 ama ego tonla insallah yakalanir ve ifsa edilir
kapalı