banner615

banner614

banner746

İKİ AY ARAYLA ÜÇ RÖMORK ÇALINDI

banner751

Düzce Merkeze bağlı Bahçeköy’de hırsızlığın önüne geçilemiyor. Köy sakinlerinin iddiasına göre iki ay ara ile traktör kasası çalınırken, aynı köyde bugüne kadar çok sayıda da hayvan hırsızlığı meydana geldiği öğrenildi.

Asayiş 07.01.2020, 11:43 08.01.2020, 11:18
7790
banner747

Düzce Merkeze Bağlı Bahçeköy’de hırsızlık hat safhaya ulaştı. İki ay ara ile iki traktör römorkunun çalındığı köyde, aynı zamanda da büyükbaş hayvan hırsızlığının da önüne geçilemiyor.

Bahçeköy sakinlerinden Doğukan Uğur Öncü Haber muhabirine  verdiği bilgilerde, köylerinde bir çok hırsızlık vakası olduğunu fakat bir türlü çözüm bulunamadığını belirtti.

“Hırsızlığın önüne bir türlü geçemiyoruz”
Hırsızlığın önüne bir türlü geçemediklerini belirten Doğukan Uğur şunları söyledi: “Köyümüzde 1,5-2 ay arayla traktör römorku hırsızlığı yapılıyor. Bunun önüne bir türlü geçemedik. Yetkililere söyledim araştırıyoruz diyorlar. İki tane traktör römorku çalındı. Evlerin bahçelerinde veya yol üzerinde bulunan traktör römorklarını kendi traktörüne takıp alıp gidiyorlar. En son benim traktörüme takılı olan römorku boş bir alana getirip oradan kendi traktörüne takarak çalıyorlar. Bu benim traktörümle birlikte üçüncü traktör römorku oldu. Bizim bu köyde hayvan hırsızlığı da çok oluyor.”
 
 “Çok sayıda hayvan hırsızlığı da oluyor”
Köylerinde çok sayıda hayvan hırsızlığı da olduğunu söyleyen Doğukan Uğur şöyle konuştu: “Çalınan hayvanların sayısını söylemek mümkün bile değil. Hırsızlık olaylarını her defasında yetkililere iletmemize rağmen, hırsızlığı yapan kişiler bir türlü yakalanamıyor.”

Yorumlar (15)
Bahçeköylü 7 ay önce
O kadar erkekdiniz adres istiyorsunuz vatandaştan neden hırsızlığı önleyemediniz erkekler!!!
Adiga81 7 ay önce
Bahçeköylüler belli ki "vatandaş" isimli şahsın söylediklerine alınmış. Erkeklik filan diye aptalca cevaplar yazmışlar. Adam doğru söylüyor kardeşim. Bahçeköyün hayvanları 30-35 hayvanlık sürüler halinde sağda solda dolaşıyor. Bataklıçiftlik köyündeki tarlaları yağmaladıktan sonra Organize sanayiye kadar gidiyorlar. Ondan sonra sahipleri peşlerinden bisikletle gelip bize hayvanları gördünüz mü diye soruyor. Böyle olursa çalınır da kaybolur da. Sahip çıksana kardeşim malına.
Ahmet 7 ay önce
Sanami kaldı Bahçeköy un hayvanlarının derdi koçum bedava erkeklik yapma adres ver yüz yüze konuşalım kimse Bahçeköy e tek kelime dahi edemez haddini bil herşeyin bi bedeli var anladın sen
!!!! 7 ay önce
Vatandaş diye kendini belirten mahluk sen kimsin ki Bahçeköy e laf atacak kadar cesaret almışsın bilip bilmeden konusmucan koçum madem o kadar erkeksin ver açık adresini gelelim çözelim meseleyi rahat ol koç rahat bedava erkeklik yapmican yaparsan cezası kesilir Bahçeköy un hayvanlarının derdi senimi gerdi
Vatandas 7 ay önce
Cozum belli koyun giris ve cikisina guvenlik kamerasi takilsin
noname 7 ay önce
Çok akıllısın zaten güvenlik kamerası çekmiş adamları görmüyormusun videoda ey yumurtaya can veren rabbim ya
Vatandaş 7 ay önce
Hayvan hırsızlığı olur tabii hayvanların hepsi başıboş sabah salıyonuz akşama kadar başında kimse yok ondan sonra hayvanlarımız çalınıyor
Memet 7 ay önce
Yanlış yere söylüyorsun kardesim hırsızlara söyle derdini bak nasıl bulurlar ama bunun için avans ödemesi yapmalısın
hamza 7 ay önce
Genelevde calisan kadinlar bile daha namusludur hirsizlim yapanlar hic adamim diye gezmeyin siz o.lardan bile karaktersizsiniz sifatiniz yok
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
19°
açık