banner615

banner614

banner701

İLK MÜDAHALE KOMŞULARDAN GELDİ

banner619

Merkeze bağlı Gürcüçiftlik Köyü’nde kundaklama yaşandı. Ev sahiplerinin bulunmadığı sırada kundaklanan evde çıkan yangın, alevleri fark eden komşuların müdahalesi sayesinde kontrol altına alınırken, yaşanan kundaklama nedeniyle hane halkı büyük panik ve korku yaşadı.

Asayiş 18.06.2019, 13:37 19.06.2019, 16:47
4543
banner682

İlimiz merkeze bağlı Gürcüçiftlik Köyü’nde öğle saatlerinde meydana gelen kundaklama korku yarattı.

Edinilen bilgilere göre köyde bulunan ve Murat Taner’e ait olduğu öğrenilen tek katlı evde kimliği belirsiz kişi veya kişilerce kundaklandı.

Ev sahiplerinin bulunmadığı sırada yaşanan olay, komşulardan birinin durumu fark etmesi ve ihbarda bulunması sayesinde ucuz atlatıldı.  Yangına ilk müdahale kundaklama nedeniyle alevlerin yükseldiği eve koşarak camı kırıp içeriye giren komşulardan geldi.

Komşuların iddialarına göre kimliği evi ateşe veren şahsın kendilerini görüp camdan kaçtığı öğrenilirken, çevre sakinlerinin ihbarı üzerine olay yerine jandarma ve itfaiye ekipleri sevk edildi. Ekipler tarafından yangın söndürülürken, yaşanan olay nedeniyle sağlık problemi yaşayan ev sahibi Murat Taner’in annesi olduğu öğrenilen kadına ilk müdahalede olay yerinde yapıldı. Ardından ambulansa bindirilen kadın, Düzce Atatürk Devlet Hastanesi’nde tedavi altına alındı.

Olayla ilgili geniş çaplı inceleme başlatıldı.

Haber: S.AYAN

Yorumlar (2)
İsimsiz 1 yıl önce
Bu ev sahibi kendi öz kızına cinsel istismarda bulunmuş olan bir adamdır daha beter olsunlar köyümüzden defolup gitmelerini temenni ediyoruz.böyle şahıslar aramızda dolaşmasın biz köy halkı olarak sesimizi duyurmak istiyoruz
DÜZCELİ 1 yıl önce
Kİm kundakladı araştırılmalı ama neden kuldaklandı o da araştırılmalı...Nedeni çok ama yazık tabi ki yinede
16°
açık