banner615

banner614

banner701

JANDARMA’DAN “ŞEKER” GİBİ UYGULAMA

banner619

Anadolu Otoyolu’nun Kaynaşlı Gişeleri mevkiinde Düzce İl Jandarma Komutanlığı’na bağlı Jandarma Trafik ve Jandarma Asayiş Timleri, sürücülere ve araçlara uygulama yaptı. Drone destekli yürütülen uygulamada, birçok araca ve sürücüye ceza kesilirken sürücülere şeker ve kolonya ikram edildi.

Asayiş 14.08.2019, 18:05 14.08.2019, 18:31
4192
banner682

Düzce İl Jandarma Komutanlığı emrinde görevli Jandarma Trafik ve Jandarma Asayiş Timleri, Kurban Bayramı’nın başlangıcında olduğu gibi bitiminde de vatandaşlarımızın huzur ve güven içerisinde seyahatlerini sağlamaları için görev başında denetimi ile bilgilendirme faaliyetlerini aralıksız sürdürüyor.


 
Bugün Anadolu Otoyolu’nun Kaynaşlı Gişeleri mevkiinde yapılan uygulamada, sürücüler, yorgun ve uykusuz araç kullanmama, hız limitlerine uyma ve İçişleri Bakanlığı’nın “Senin de kemerin ses getirsin” kampanyası kapsamında emniyet kemeri kullanma konusunda uyarıldı. Kurallara uymayan sürücülere ise cezai işlem uygulandı. Uygulamaya dahil olan sürücülere kolonya ve şeker ikram edildi.


 
Drone destekli yürütülen çalışmada trafikte nelere dikkat edilmesi ve can güvenliğinin nasıl sağlanması hususunda sürücüler uyarıldı.

 

Düzce İl Jandarma Komutanlığı’ndan yapılan açıklamada, Kurban Bayramı süresince yapılan trafik denetimlerinde 7628 aracın kontrol edildiği, 143 araca 69.391 tl para cezası kesildiği bildirildi.HABER: M.KADAŞ
GÖTÜNTÜ: T.AKARSU

 

banner710
Yorumlar (8)
Duzceli 12 ay önce
Herkesi mutlu edip bir türlü kendi personelini mutlu edemeyen teşkilat.çile bülbülüm çileeeee.....(çaktırma mutluymuşuz gibi yap)
Faik 12 ay önce
Artık ceza sektör olmus iyi kazanc devlet vatandasa tuzak kurmamalı egitmeli yolar guzel ozaman arabayi birakalim bisiklete binelim
Ver mehterçç 12 ay önce
Ver şekeri kes cezayı kurumsal oldu bu ceza işi allah sonumuzu dronneden kurtarsın
Ahmet 12 ay önce
Böyle uygulama her zaman olsun. Jandarma bu işi biliyor. Tebrikler. Teşekkürler.
Kieros 12 ay önce
Bir kere de bize denk gelse şu şeker ve kolonya ikramı :) hep ehliyet hep ruhsat
sanayici 12 ay önce
paralar bitti galib bayramda
Sinan 12 ay önce
Reklam kokan.hareketler.bunlar
Çakır 12 ay önce
Bayram günü ceza mi olur
25°
açık