banner615

banner614

banner746

‘KEDİMİ DE KURTARIN’

banner751

Düzce'de bir apartmanın üçüncü katındaki evlerinde mahsur kalan 8 yaşındaki çocuk ile kedisini itfaiye ekipleri kurtardı. Kedisini de yanına alarak itfaiye aracına binen çocuğun Suriye uyruklu olduğu öğrenildi.

Asayiş 21.06.2019, 10:55 21.06.2019, 16:03
2162
banner747

Kültür Mahallesi Mehmet Akif Ersoy Sokak'taki Süleymanoğulları Apartmanı'nda yaşayan Aybars Kiş (8), apartmanın üçüncü katındaki evlerinde kilitli kaldı. 

Küçük çocuk, balkona çıkarak sokaktakilerden yardım istedi. Durumun haber verilmesi üzerine olay yerine gelen itfaiye ekipleri, Aybars'ı kurtarmak için merdivenle üçüncü kata ulaştı. 

İtfaiye eri ile bir süre sohbet eden Aybars, kedisini koyduğu taşıma çantasını da yanına almak istediğini söyledi.

Bir süre sepette bekleyen itfaiye eri, çocuk ve kedisini balkondan alarak aşağı indirdi. Ayakkabılarını aşağı indiğinde giyen Aybars, kedisini de alıp polis otosuna bindi. 

Çocuğun annesinin hastaneye gittiği ve Suriye uyruklu olduğu öğrenildi. (AA)

Yorumlar (5)
Düzceli 1 yıl önce
Ne kadar vicdansız bir toplum olmuşusuz çocuk evde korkmuş yardım istemiş sahip çıkmamız gerekiyor ama vatandaş gitsinler buradan diyor kaçınızın dedesi düzcede doğdu siz gidin düzceden bi rahat nefes alalım kendini Düzceli zanneden gereksi
x 1 yıl önce
evde kilitli kalması neden sorun oldu oturup bekleyebilir annesini babasını
Acılar 1 yıl önce
Allah böyle kişileri kahretsin inş bebek degil bu cocuk nereye gidersen git nasıl vicdan nasıl ana olmuşsun sen yazıklar olsun
Sinirli 1 yıl önce
Turkiyeye geldiler başımıza dert oldular. Ülkelerini korumaktan kaçanlar çocuklarına mi sahip çıkacaklar. Bir de böyle konularla bizim itfaiyecimizi, polisimizi oyaliyorlar. Bence o çocuk ellerinden alınsın.
HAYAT 1 yıl önce
Hastaneyede gitsen çocuk evde bırakılırmı ya...o kadar farklı ki kültürlerimiz...
28°
açık