banner615

banner614

banner701

KERESTE FABRİKASINDA YANGIN

banner619

Düzce merkeze bağlı Derelitütüncü Mahallesi'nde faaliyet gösteren bir parke ve kereste fabrikasında çıkan yangın itfaiyenin müdahalesiyle söndürüldü.

Asayiş 25.01.2020, 15:11
3198
KERESTE FABRİKASINDA YANGIN
banner682
Düzce merkeze bağlı Derelitütüncü Mahallesi'ndeki parke ve kereste fabrikasından dumanlar yükseldi.Edinilen bilgilere göre; Karabacak Parke ve Kereste fabrikasının sülosunda henüz belirlenemeyen bir nedenle yangın çıktı.


Sülodaki yangını fark edenler hemen 112 Acil Çağrı merkezinden yardım istedi. İhbar üzerine bölgeye sevk edilen Düzce Belediyesi itfaiye ekiplerinin müdahalesiyle yangın kısa sürede kontrol altına alındı. Yangının söndürülmesinin ardından itfaiye erleri soğutma çalışması yaptı. Fabrikada maddi hasat yol açan yangının çıkış nedeni yapılacak araştırma sonucu belli olacak.

 
Yorumlar (2)
Hasan 9 ay önce
Kereste imalathanelerin de son günlerde sürekli yangın haberleri okuyoruz.Bir şeylerin doğru yapılmadığının habercisi gibi.Bu işletmelerin bilinçlendirilmesi gerekiyor.Bir felaket yaşanmadan tedbir almak ve denetlemek lazım.
Biri 9 ay önce
Son iki ayda yaptığınız kaçıncı yangın haberi bu ? Bu kadar yangının olması dikkatinizi çekmiyor mu? Bu yangınların sebebi araştırılıyor mu ? Öncü haberin araştırmacı kimlikli duayen gazetecileri bu işi araştırsın.
18°
az bulutlu