banner615

banner614

banner701

KOMŞUDA ÜZEN ÖLÜMLER

banner619

Komşu il Bolu’dan gelen haberler üzdü. Kırklareli Üniversitesi’nde okuyan 23 yaşındaki Ahmet Şefik Çeşmecioğlu geçirdiği kalp krizi sonucu hayatını kaybederken yıllardır TIR şoförlüğü yapan 59 yaşındaki Sabri Mutlu ise kalp krizi geçirdiği aracında ölü bulundu.

Asayiş 07.10.2018, 12:44
1944
KOMŞUDA ÜZEN ÖLÜMLER
banner682

Üzücü ölüm haberleri gelmeye devam ediyor. Bolu’da yaşayan iki kişinin ani ölümleri de ilde yaşayanları kahretti. Ölüm haberlerinden biri Kırklareli’nden gelirken diğeri ise Kapıkule sınır kapısından geldi.

Bolu’da yaşayan ve üniversite için Kırklareli’ne giden 23 yaşındaki Ahmet Şefik, Kırklareli Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi’nde okuyordu. Kaldığı pansiyondan kötü haber geldi. Kalbinde ritim bozukluğu bulunan ve tedavi gören Ahmet Şefik Çeşmecioğlu, geçirdiği kalp krizi nedeniyle hayatını kaybetti.

Diğer üzücü haber de sevkiyat için TIR’ıyla Fransa’ya giden 59 yaşındaki Sabri Mutlu’dan geldi. Mutlu, mal götürdüğü Fransa’dan dönerken Kapıkule sınır kapısında hayatını kaybetti. Sınır kapısında içeriye girmek için bekleyen Mutlu’nun, uyuyakaldığını aracında cansız bedenine ulaşıldı. Ekmek parası kazanmak için TIR kullanan Sabri Mutlu’nun kalp krizi geçirerek hayatını kaybettiği öğrenildi.

Haber: M. AYDIN

banner710
Yorumlar (3)
Dostlar diyari 2 yıl önce
Rabbim acil şifalar versin
duygu 2 yıl önce
ALLAH SABIRLIK VERSİN AİLELERİNE ÇOK ÜZÜLDÜM.
selcuk pehlul 2 yıl önce
Allah geride kalanlara sabirlii versin
18°
açık