banner615

banner614

banner701

KOVALAMACA KARAKOLDA BİTTİ

banner619

Dün gece şehrin göbeğinde lüks bir araçla sokaklarda cirit atıp, kadınları sözleriyle taciz eden şahıslar, önce bekçi ardından polis takibine takıldı. Şehir merkezinde yaşanan kovalamacanın ardından Stadyum Sokak’ta yakalanan lüks araçtaki iki kişi gözaltına alınarak, Çatana Polis Karakolu’na götürüldü.

Asayiş 09.06.2019, 13:22 10.06.2019, 17:21
9968
banner682

Dün gece saatlerinde şehir merkezinde yaşanan kovalamaca ‘pes’ dedirtti. Saat 11:30 sularında lüks araçla Düzce sokaklarını turlarken, sözlü tacizleriyle kadınların huzurunu bozan şahıslar hakkında çok sayıda ihbarda bulunuldu.

Kadınlara laf atarak taciz eden şahıslar, ‘gece kartalı’ olarak tabir edilen bekçinin ‘dur’ ihtarına uymayarak kaçtı. Ardından polis ekiplerinin devreye girdikleri olayda, ihtarlara rağmen durmayan araç sürücüsü Murat A., dakikalar süren kovalamacanın sonunda Kültür Mahallesi Lütfü Akar Stadyum Sokak’ta kıskıvrak yakalandı.Polis tarafından durdurulan araçtan indirilen sürücü ve yanındaki şahıs, etkisiz hale getirildi.       Yapılan alkol muayenesinde 204 promil alkollü olduğu tespit edilen sürücü Murat A. ile yanındaki kişi hakkında ilgili maddeler kapsamında cezai işlem yapıldı. Ardından gözaltına alınan iki şahıs, Çatana Polis Karakolu’na götürüldü. 
 
Haber: S. AYAN

banner710
Yorumlar (24)
Ali 13 ay önce
Adam küfürlü yorum yazmış paylasmıssınız neticede yaşlı insanlar da bakıyor dikkatli olunması lazım
M.C 13 ay önce
Bu ne biçim haber??? Dün otogar da sigara icen garip isçiyi resimle nerdeyse ismiyle yayınlıyorsunuz...böyle seviyesiz insanların en aracının ne de isimleri veriyorsunuz????
Osmanli 13 ay önce
Arka kapıdan salarlar
düzceli 13 ay önce
VERİN İSİMLERİNİDE İNSAN İÇİNE ÇIKAMASINLAR ŞEREF YOKSUNLARI
düzce 13 ay önce
ayılar şehre inmiş anlaşılan
Ali 13 ay önce
Hangi düzgün aile çoçuğu sokaktaki kız çocuğuna laf statik hayatımda bir kere bile yapmadım bunlar insanlıktan uzak seninde bacın annen kardeşin yokmu hiç mi utanmıyorsun
polemick 13 ay önce
kendilerine yapılsa erkek kesilirler sanki anası karısı yokmuş gibi yaşıyorlar milletin namusuna göz dikmek yazık ya mini etek giymiş giymeseymiş kaşınmış demeyin herkesin günahı kendine o mini etek giydi diye öbür tarafta kendi bacağından asılacak sen de baktığın için kendi bacağından asılacaksın kendinizi kandırmayın giymeseymiş demekle olmuyor nefsinize hakim olun .
Vatandaş 13 ay önce
Abuzer sende izmirde takıl gevşek laf atmadıysa da geri kalan seni .....
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın