banner615

banner614

banner701

ÖLDÜRESİYE DÖVÜLDÜ

banner619

Akçakoca Ak Evler Sitesi’nde bir konutta başlayan kavga, evin dışına taştı. Bir erkek tarafından dövülen kadın, acil sağlık ekipleri aracılığıyla tedavi edilmek üzere hastaneye götürüldü.

Asayiş 19.10.2019, 17:19 21.10.2019, 10:46
4823
banner682

Olay, Akçakoca Ak Evler Sitesi içinde yer alan bir binada gerçekleşti. İddiaya göre, bina içinde, 2 kadın ve bir erkeğin bulunduğu dairede bir kadın, bir erkek tarafından dövüldü. Ev içinde başlayan şiddet, binanın dışına taştı. Şiddete uğrayan kadının fenalaştığı ve kafasından darbeler aldığı belirtildi. Kadınlardan birinin haber vermesi üzerine polis ekipleri olay yerine geldi. Tarafları ayıran polisler olayla ilgili sorgulamasını yaptı. Olay mahalline gelen 112 acil sağlık ekipleri ise yerde yatan kadına ilk tıbbi müdahaleyi yaptıktan sonra tedavisine devam etmek amacıyla devlet hastanesine götürdü. 

Olaya karışan biri erkek 3 kişinin de alkollü oldukları iddia edilirken, şahısların polise zaman zaman direndikleri ve zorluk çıkardıkları da görgü tanıklarının ifadelerinde yer aldı.Polisin olayla ilgili soruşturması devam ediyor.

banner710
Yorumlar (4)
adam.. 8 ay önce
b..kafalı adam.İstemiyorsan boşan.Senmi doğurdun da dövüyosun.Gel beni bi dövsene senin o iki kolunu eline vereyim.Ş...siz mahluk..Gel sana dayak nasıl atılır bi öğreteyim.buldun güçsüz kadını ..
... 8 ay önce
Dışardakilere kedi kesilen eve gelince karısına Aslan kesiliyor sonrada adamız diye dolaşıyor Şrfszler...
Vatandas 8 ay önce
Adalet olsa bunlar olmazdi
CAN.D 8 ay önce
BAYAYA EL KALDIRAN INSAN VERECEKSIN CEZAYI BUNLARA
14°
kapalı