banner615

banner614

banner701

ÖZLÜ’YE DÜZCE’DEN ZİYARET

banner619

Yapılan Düzce Ticaret ve Sanayi Odası seçimlerinin ardından Başkan Tuncay Şahin ve Meclis Başkanı Ahmet Dertli 23 kişilik ekiple Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Dr. Faruk Özlü’yü Ankara’ya giderek ziyaret etti.

Asayiş 18.04.2018, 17:36 18.04.2018, 19:02
1057

Düzce Ticaret ve Sanayi Odası’nda yapılan seçimlerin ardından göreve gelen TSO Başkanı Tuncay Şahin ile Meclis Başkanı Ahmet Dertli 23 kişilik meclis üyelerinin de aralarında bulunduğu ekiple Ak Parti Düzce Milletvekili ve Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Dr. Faruk Özlü’yü Ankara’da ziyaret etti.Düzce için görüş alışverişinde bulunulan ziyaret sırasında Bakan Özlü yeni yönetime başarılar dileyerek yönetimin Düzce için hayırlı olması temennisinde bulundu. Görüşme sırasında TSO’nun Düzce için yapmayı düşündüğü çalışmalar, ekonomik beklentiler ve 10 yıldır tamamlanmayı bekleyen yeni TSO binasıyla ilgili istişarelerde bulunuldu.


Haber: M.AYDIN

Yorumlar (3)
Dayı 2 yıl önce
Enteresan interesting the is a photograph shamil smail
inşallah 2 yıl önce
düzceye yatırım yapılmalı yatırımcı getirilmeli kardüze efteniye kurugöle bacasız sanayi turizme ve tarıma yıllarca verilmeyen destek bundan sonra verilmeli
AHMET 2 yıl önce
TİCARET ODA BAŞKANININ SEÇİLDİĞİ KOMİTEDEKİ FİRMANIN NE İŞ YAPTIĞINI KAMU OYUYLA PAYLAŞIRSA SEVİNİRİZ
32°
açık