banner615

banner614

banner701

POLİS BASKINI HER ŞEYİ ORTAYA ÇIKARDI!

banner619

Bolu'da, kaçak ekmek üretimi yapıldığı iddia edilen metruk binaya düzenlenen baskında Irak uyruklu 3 kadın yakalandı, ekmeklere el kondu.

Asayiş 14.05.2020, 16:30 14.05.2020, 16:27
4222
POLİS BASKINI HER ŞEYİ ORTAYA ÇIKARDI!
banner682

Alınan bilgiye göre, Aktaş Mahallesi Fakı Cemil Sokak'taki metruk bir binada yabancı uyruklu kişiler tarafından kaçak ekmek üretildiği ihbarını alan İl Emniyet Müdürlüğü ile Bolu Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri, söz konusu adrese operasyon düzenledi.

Operasyonda, Irak uyruklu 3 kadın ekmek yaparken yakalandı. Yabancı uyruklu kadınlar, kimlik kontrolünün ardından serbest bırakılırken, kaçak ekmek imalathanesini işleten şahsın bulunması için çalışma başlatıldı.

Ayrıca, imalathanede bulunan ekmeklere de imha edilmek üzere el koyan ekipler, metruk binayı mühürledi.

Kaçak ekmek imalathanesinde yapılan ekmeklerin kentte yaşayan Irak ve Suriye uyruklu vatandaşlara satıldığı öğrenildi.

Yorumlar (15)
Turk 4 ay önce
Bu ulkede arabın gt kılı olmak isteyen ne çokmuş..senin ulkende boyle bir durum olsa hic bir arap seni ulkesine almaz.Tır söförlerine sor ne zalim olduklarini.Araplasan turkler onlar köpeklerine turk diyor haberin olsun.Turklugu beyenmeyen Turkiyede Sadece Düzce var..Araplari bi halt zanneden arapseviciler...Ben sizin........
Öztürk.. 4 ay önce
Bu kadar arap sevici varken ulkeyide verelim.Irakda savas mi var.Bu kadar arabi kendi irklari kabul etmemis.Turküz biz..Araplasmis turkler sizler ayrik otlari oldunuz..yAllah...
duyrsız 5 ay önce
acıma.Acınacak duruma düşmen çok yakın tarih..
vatandaş 5 ay önce
ablalar kışa hazırlık yapıyor! meşhur ırak yufkası o haberiniz yok mu?
kızgın hlk 5 ay önce
bakıyorumda millet arabın b... bonck bulmuş..ne arapsevici olmuşunuz.Tarihini hatırlamayan milletler çökmeye mahkumdur.Arap ve İngiliz hainliği tarihimizde hep olmuştur.Haydeeee ülkenize..Gidin ırakda birşey yok.Burda kadına özgürlük varken ne işiniz var ırakda değilmi.
tankut 5 ay önce
yazık yahu insanlar burda yaşıyorsa elbette geçimini sağlamak için çalışacak. işyeri açmaya kalksa ruhsat erilecek mi? ekmekler neden imha ediliyor da fakire fukaraya verilmiyor
enes 4 ay önce
çünkü ekmek steril ortmda yapılmıyor bunu anlamak çok zor olmasa gerek
fırat ................... 5 ay önce
hangi ayet diyor uyduruk tarikat kitaplarındamı..Ülkelerinde savaşarak kalmayıp ülkemizi peşkeşmi cekecez.Kurtuluş savaşında 13 14 yaşında çocuklar savaştı.Katırlar eşşekler kadınlar savaştı.Bunlar ne yapıyor.Sürekli üreyip benim ülkemin çocuklarının gelecekleri endişe vericidir.Din adına fetva verme.Bilmeden yazma.Sen anca uyduruk din kitaplarından beslenirsin.Demekki sen hala uydurma din peşindesin.
Hakiki Türk 5 ay önce
Fırtat dahil ne çok ARAPSEVİCİ varmış.Memleketi verelim o zaman.Boluda sizin gibi insanları ve arapları sevmiyoruz.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
25°
parçalı az bulutlu