banner615

banner614

banner701

POLİS MERKEZİNİN ÖNÜNDE SOYUNDULAR…

banner619

Düzce’de bir işyerini tırankçılık yöntemi ile dolandıran 4 kişi, polis ekiplerinin sıkı takibi sonucu yakalandı. Polis ekipleri tarafından gözaltına alınan tırnakçılar götürüldükleri Şehit Osman Çatana Polis Merkezinin önünde, üzerlerini çıkartarak tuvaletlerini yapmak istedi.

Asayiş 24.06.2020, 20:16 24.06.2020, 20:22
7456
POLİS MERKEZİNİN ÖNÜNDE SOYUNDULAR…
banner682

Olay bu akşam saatlerinde Celal Kasapoğlu Caddesi üzerinde bulunan bir işyerinde meydana geldi. Düzce’ye şehir dışından geldikleri öğrenilen 4 kişi, işyerini tırankçılık yöntemi ile dolandırdı. Durumu fark eden işyeri sahibi, vakit kaybetmeden polis ekiplerinden yardım istedi.

Bunun üzerine harekete geçen Polis Ekipleri, tırnakçıları sıkı takibe aldı. Polis ekiplerinin sıkı takibi sonucunda, Kültür Mahallesi Yapı Kredi Bankası önünde yakalanan tırnakçılar, polis ekipleri gözaltına alındı.

Gözaltı işlemleri için Şehit Osman Çatana Polis Merkezi’ne götürülen tırnakçılar burada polis ekiplerine zor anlar yaşattı. Üstlerindeki kıyafetleri çıkartarak, polis merkezinin önüne tuvaletlerini yapmak isteyen tırnakçıları, ekipler zor zaptetti. Yakalan 4 tırnakçının, emniyetteki ifadelerinin ardından, savcılığa sevk edileceği öğrenildi.

banner710
Yorumlar (7)
Ümit 2 hafta önce
Bunlarda hep aynı taktik, soyun sıç
Rıza 2 hafta önce
Maske hariç soyunmalarına ben bir mahzur görmezdim. Havalar sıcak. Polisimiz biraz anlayışlı olmalı.
Ters kelepçe 2 hafta önce
Bunlar için.
Onur inci 2 hafta önce
Az kalsin benide dolandiriyolardi anlarim ben kacin kurasiyim
MUSTAFA AKBAL 2 hafta önce
HELAL OLSUN EMNİYET KUVVETLERİNE DÜZCEMİZİ ÇOK GÜVENLİ HALDE TUTUYORLAR ILCE ZAMANINDA AKŞAM EZANINDAN SONRA GEZEMİYORDUK ALLAH CC GÜC KUVVET VERSİN EMNİYET CALIŞANLARIMIZA .
Duzceli 2 hafta önce
Edep terbiye nerde utanmazlar Allahdan korkmazlar
Düzceli 2 hafta önce
Salıverin gitsin bir kaç kişiyi daha dolandırsınlar. Nasıl olsa ceza evine atılmayacaklar ya. Onlar da biliyor. Türlü kepazelik çıkartıyorlar işte.
18°
parçalı az bulutlu