banner615

banner614

banner701

POLİSİ ALDATMAYA KALKTI, CEZASIZ KALMADI

banner619

Düzce İl Emniyet Müdürlüğü bu kez örgütlü halde uyuşturucu madde ticareti yaptığı tespit edilen şahıslara darbe vurdu. İl merkezinde zehir ticareti yapan 3 satıcı hapsi boylarken, bu şahıslardan uyuşturucu temin edip ifadesinde yalan beyanda bulunduğu tespit edilen bir kişi de adli makamlarca tutuklandı.

Asayiş 06.05.2019, 16:52 07.05.2019, 17:22
3755
POLİSİ ALDATMAYA KALKTI, CEZASIZ KALMADI
banner682

Düzce'de özellikle gençleri hedef alan uyuşturucu satıcılarıyla mücadele artarak devam ediyor. Bu kapsamda Düzce Cumhuriyet Başsavcılığı koordinesinde İl Emniyet Müdürlüğü'ne bağlı Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekiplerince 2 Mayıs tarihinde gerçekleştirilen operasyonda; şehir merkezinde organize bir şekilde uyuşturucu madde ticareti yaptıkları tespit edilen 3 şüpheli şahıs yakalandı.

Gözaltına alınan şüpheli şahısların ikamet ve iş yerlerinde yapılan aramalarda; 12 parça halinde toplamda 108 gram uyuşturucu ve uyarıcı madde, 1 adet uyuşturucu ve uyarıcı madde, uyuşturucu madde kullanımında kullanılan aparatlar, 1 adet hassas terazi, 1 adet 7,65 mm çapında tabanca ve 7 adet 7,65 mm fişek ele geçirildi.Emniyetteki işlemlerinin ardından 3 Mayıs'ta adliyeye sevk edilen şüpheliler, örgütlü olarak uyuşturucu madde ticareti yapmak suçundan tutuklandı.

Ayrıca şüpheli şahıslardan uyuşturucu madde temin eden 4 şahıs hakkında da uyuşturucu madde bulundurmak ve kullanmak suçlarından adli işlem yapıldı.

Öte yandan zehir tacirlerinden uyuşturucu madde satın alan 1 şahsın alınan ifadesinde şüpheliler lehine yalan beyanda bulunduğu tespit edildi. Bunun üzerine söz konusu şahıs da "yalan tanıklık" suçundan sevk edildiği adli makamlarca tutuklandı.

Haber: C. ÜSTÜNER

banner710
Yorumlar (5)
Rumuz 12 ay önce
Peki bu satıcılar ve yalan beyanda bulunan kişinin akıbeti ne oldu..Mesela yalan söylediği polisi aldattığı düşünülen kişi suçsuzluğu ispat edilip serbest kaldımı..Bunların araştırmasını yapıp haber yapmanız daha aydınlatıcı bir haber olur.
Uyuşturucuya hayir 1 yıl önce
Allah belasini versin
Fatih 1 yıl önce
Teşekkür ler
Bize 1 yıl önce
İsim lerini de yazın da rezil olsunlar
Srkn 1 yıl önce
Valla Bravo Düzce Polisi ne
19°
hafif yağmur