banner615

banner614

banner701

ŞAMPİYONLUK COŞKUYLA KUTLANDI!

banner619

Düzce'de Beşiktaşlı taraftarlar, takımlarının şampiyonluğunu coşkuyla kutladı.

Asayiş 20.05.2016, 11:28
888
ŞAMPİYONLUK COŞKUYLA KUTLANDI!
banner682

 1903 Düzce Beşiktaşlılar Derneğince organize edilen kutlamalar çerçevesinde, siyah-beyazlı taraftarlar Düzce Şehitliği'ni ziyaret etti. Burada şehitler için Kuran-ı Kerim okuyup dua eden siyah-beyazlı taraftarlar, araçlarla konvoy halinde Anıtpark Meydanı'na geldi. Kutlamalara Cumhuriyet Başsavcısı Kamil Erkut GÜRE, 1903 Düzce Beşiktaşlılar Derneği Başkanı Faruk Darıyerli ve taraftarlar katıldı.

Vodafone Arena'daki kutlama organizasyonu ve kupa seremonisi, Anıtpark meydanında kurulan sinevizyon ekranından canlı olarak izlendi. Ellerinde kulüp bayrakları taşıyan taraftarlar, meşale yakarak takımları için tezahürat yaptı.

şampiyon oldukları için bütün takım taraftarlarının çok mutlu olduğunu belirten Dernek Başkanı Faruk Darıyerli,şöyle konuştu: "Yaşanan terör olayları karşısında üzgünüz. Bugün de şehitliğimizi ziyaret ettik. Bizim için toprağa düşen kardeşlerimize minnettarız, onları şükranla anıyoruz. Terör olayları inşallah ülkemizde sona erer ve Türkiye tekrardan sevince kavuşur"

Tüm Beşiktaş taraftarlarının şampiyonluğunu kutlayan Darıyerli, takım sporcularına teşekkür etti.

Kutlamalar, havai fişek gösterisi ve takım marşlarının söylenmesinin ardından sona erdi.

Haber;S.C.AKYÜZ

Yorumlar (1)
beşiktaşlı 4 yıl önce
tebrikler kara kartalım bunca hakkın yenmesine ragmen büyüksün bütün takımımıza gönül destek veren taraftarlarımıza sevgi saygılar
18°
kapalı