banner615

banner614

banner701

SINIR DIŞI EDİLECEKLER

banner619

Düzce'de Afganistan uyruklu 35 düzensiz göçmen yakalandı. İl Jandarma Alay Komutanlığına getirilen göçmenlerin sınır dışı işlemlerinin başlatıldığı öğrenildi.

Asayiş 03.05.2019, 12:47 04.05.2019, 14:56
2937
banner682

Alınan bilgiye göre, Düzce Merkez İlçe Jandarma Komutanlığınca son zamanlarda meydana gelen adli olaylarla bağlantılı oldukları iddiasıyla yabancı uyruklu kişilerin yakalanması için çalışma başlatıldı. Teknik ve fiziki takip sonucu tespit edilen bazı kişilerin, Hurdacılar Sitesindeki bir iş yerine girdiğinin görülmesi üzerine ekipler, söz konusu adrese operasyon düzenledi.Operasyonda, 35 Afgan yakalandı. İl Jandarma Alay Komutanlığına getirilen göçmenler hakkında "Yabancılar ve Uluslararası Koruma Kanununa Muhalefet" ve "Uluslararası İş Gücü Kanununa Muhalefet" suçlarından işlem yapıldığı ve sınır dışı işlemlerinin başlatıldığı öğrenildi.

Haber: H. DURNA

banner710
Yorumlar (14)
Soner VEREP 1 yıl önce
Afganlar yine suriyelilerden bir gömlek daha üstün .admalar en azından çalışıyor .peki bu suriyeliler ne yapıyor ? senin benim vergimden faydalanıyor .Keşke Suriyeliler de bir an önce gönderilse .
Adore81 1 yıl önce
şunları defedin gitsinler artık bıktık ne yüzsüzler vatandan kmak ne yahu cansa can kanda kan git ülkene yaşanabilirliğine katkı koy.amerikan oyununa gelme bizi de ayar etmeyin
düzceli 1 yıl önce
bu insanlar nasıl bu kadar rahat bir şekilde geziyorlar içlerinde suçlu piskopat ruhlu olanları olabilir ve çoluk çocuğa hatta bizlere zarar verebilrler sadece afgan değil ıraklı suruyeli ler de var özellikle gençlerini takip etmek gerekiyor .
Xyz 1 yıl önce
Kaldirim çalışmaları yapılıyor ve buralarda çalışan kişiler yabancı uyruklu. Bu normal mi!!! Bizim vatandaşımız mi kalmadı. Nasıl yabancı uyruklu kişiler böyle kamu islerdinde çalışıyor.
Hilmi mi 1 yıl önce
Su belediye onunde duran suriyelileri ne zamn sınırdışı edilecek.adamlar msken tuttu
vatandaş 1 yıl önce
Buradakilerin çoğu kağıt toplayıcı tabir edilen kişiler ve bunlar her yerde en azından çalışıp ekmek peşinde koşuyorlar suriyeliler gibi hazır para yemiyorlar.
Vatandaş 1 yıl önce
Aynı işlemleri suriyeliler içinde yapılmasını bekliyoruz
türk 1 yıl önce
hurdacılar sitesinde daha cok var bunları daha cok denetlenmelidir heryeri sardılaar
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
20°
hafif yağmur