banner615

banner614

banner701

TRAFİĞE UYGUNSUZLUĞA GEÇİT YOK

banner619

İl Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı ekiplerin motosikletlere yönelik yaptığı 10 günlük uygulamada 111 motosiklete 90 bin 276 TL idari para cezası kesildi.

Asayiş 16.04.2018, 17:01 16.04.2018, 18:27
1969
banner682

İl Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı ekipler, trafiğe uygun olmayan araç ve motosikletlere göz yummamakta kararlı. Ekiplerin bu kez kıskacında motosikletler vardı. Trafiğe uygun olmayan şekilde gürültülü egzoz taktıran, çeşitli aksesuarları bulunan motosikletler tek tek tespit edildi.
İl Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı Trafik Şube Müdürlüğü ekipleri, Asayiş Şube Müdürlüğü’ne bağlı yunus timlerinin de desteği ile 6 Nisan tarihinde başladığı motosikletlere yönelik uygulamasını bugün sonlandırdı.Şehir merkezinin farklı noktalarında yapılan uygulamalar neticesinde 395 motosiklet kontrol edildi. Yapılan evrak kontrolleri neticesinde 111 motosiklete ilgili maddelerden 90 bin 276 TL idari para cezası kesildi. Ayrıca 33 motosiklet de trafiğe uygun olmadığı gerekçesi ile trafikten men edildi.Öte yandan, bu uygulamaların aralıksız bir şekilde süreceği bildirildi.

Haber: Ö.YILMAZ

Yorumlar (14)
caddeli 2 yıl önce
valla polis aydınpınar caddesinde 24 saat dursa devletin kasasındakı paranin haddi hesabı olmaz :) :),
acil önlem şart 2 yıl önce
Allah aşkına Gölyakada da bu uygulamaları yapsınlar, hemde 24 saat, bıktık tofaş ve motosiklet bağırtılarından, ehliyet yok, ruhsat yok, yok yok, gürültü kanunu var uygulaması yok.
Sevda 2 yıl önce
Ne kadar eğitimsiz insan varsa Aydınpınar caddesinde oturuyor sanki sabah okula giderken sürekli bisikletli motorsikletli otomobil hepsi ters yönden gidiyor uyarınca da el kol hareketi ve küfür orada mobese sürekli ceza kesmeli
Vatandaş 2 yıl önce
Bir motor kullanıcısı olarak uygulamayı destekliyorum. Bununla birlikte sinyal kullanmayan, yaya kaldırımlarını işgal eden, şehir içinde hız limitlerini aşan, trafik ışıklarını hiçe sayan diğer taşıtlar konusunda da aynı hassasiyeti bekliyoruz.
Aydınpınar caddesi 2 yıl önce
Aydınpınar caddesinde de bir ekip dursa artık bıktık motorlardan 13-14 yaşında çocukların altında motortehlike saçıyolar
musa 2 yıl önce
aydınpınar caddesinde 24 saat trafik ekibi dursa devlet bütçe fazlası verir
Burak 2 yıl önce
Ne istiyorsunuz bu motorculardan düzgün olmayanlara eyvAllah ama genelleme yapmayın. Sizler önce kaldırıma park eden araçları takip edin.
Düzceli vatandaş 2 yıl önce
Motorculardan bişey istenmiyor sadece kurallara uysunlar SigortaMuayne Vergi Ehliyet Normal tipte bir egzoz Kask Hepsi bu Bunlara uymayacaksan binme motora
hırsıza 2 yıl önce
Daha dün gece Cedidiye Mh.de gece saat 12.30 civari yaşları 12 /16 gibi tane p.. motor çalmışlar tam sıvışırken halı sahada çalışan gencçler durun diye bağırdılar ama onlar motoru falan bırakıp kaçtılar.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
12°
hafif yağmur