banner615

banner614

banner701

TUTUKLU SANIK ADLİ KONTROLLE TAHLİYE EDİLDİ

banner619

26 Mart tarihinde Gölormanı Köyü yolunda jandarma kontrolünden kaçarken bir rütbeliye çarpan ve kısa sürede durdurulan lüks araçtaki Erdi S. ile eski futbolcu Emre Aşık’ın eski eşi Yağmur S. gözaltına alınmış, yapılan sorgunun ardından Yağmur S. serbest kalırken, cezaevi firarisi Erdi S. tutuklanarak Çilimli Cezaevine gönderilmişti. Şüpheli Erdi S.’nin son görülen duruşmada denetimli serbestlik şartıyla tahliye edildi.

Asayiş 11.09.2020, 13:12 11.09.2020, 13:54
5498
TUTUKLU SANIK ADLİ KONTROLLE TAHLİYE EDİLDİ
banner682

Ulusal ve yerel medyada “Emre Aşık’ın eski eşi cezaevi firarisiyle yakalandı” başlıkları ile gündeme gelen olayın tutuklu şüphelisi son duruşmada denetimli serbestlik şartıyla tahliye edildi.

Kullandığı aracı uygulama yapan jandarma ekiplerinin üzerine süren ve bir astsubayın yaralanmasına neden olan cezaevi firarisi Erdi S., 26 Mart 2020 tarihinde çıkarıldığı mahkemece tutuklanmıştı. Dün görülen son duruşmada ise denetimli serbestlik şartıyla tahliye edildi.

Olay

26 Mart tarihinde Gölormanı Köyü'nde lüks bir araçla ilerlerken uygulama yapan jandarma ekiplerini görünce kaçmaya başlayan ve kendisini durdurmak isteyen jandarma ekiplerinin üzerine aracını süren Erdi S. çarptığı jandarma astsubayın yaralanmasına neden olmuştu. Takibe alınan araç Cumayeri Sapağı’nda durdurulurken, yakalanan şahıslardan birisinin eski futbolcu Emre Aşık'ın eski eşi Yağmur S. olduğu anlaşılmıştı. Araçta yapılan aramada 2 ruhsatsız silah ile bir miktar uyuşturucu yakalanırken, gözaltına alınan şahıslar jandarmada yapılan işlemlerinin ardından Düzce Adliyesi'ne sevk edilmişti.

Yapılan sorgunun ardından Yağmur S. serbest kalırken, cezaevi firarisi Erdi S. tutuklanarak Çilimli Cezaevi’ne gönderilmişti.                                        

Yorumlar (7)
Yılmaz Alim 2 hafta önce
Olan subaya oldu acı cekti bu ülkede adalet yok zengin lüks araba arkalarında kodamanlar yazıklarolsun
Cafer 2 hafta önce
Adam Hem cezaevi firarisi hem Güvenlik kuvvetine çarpacak Hemde Adli Kontrolle salı verilecek Abi şakamısınız....
Reis 2 hafta önce
Sen devletin kolluk kuvvetinin üstüne arabayı sür yaralanmasına sebebiyet ver sonra denetimli serbestlik bunun adinanada Adalet densin
Emin 2 hafta önce
Gariban olsa çıkar mıydı? Adam firari! Hem silah hem de uyuşturucu yakalattı...
yusuf 2 hafta önce
gölormanı nere cumayeri sapağı nere....
VATANDAŞ 2 hafta önce
sonra ıste mılllet adalete neden guvenmez oldu nedenmıs gorduk
Ahmet hakan 2 hafta önce
Şimdi ceza evi firarisi diyosunuz sonra serbest bırakıldı diyosunuz acaba nasıl oluyo bizim beyin devreleri yandı şimdik millet le dalgamı geciyo bu hakimler
29°
parçalı az bulutlu