banner615

banner614

banner701

UYARICI LEVHA OLMAYAN ÇUKURA DÜŞTÜ!

banner619

Düzce Belediyesi’nin Yeni Sanayi Çarşısı’nda açtığı çukura düşen bir otomobilde maddi hasar meydana geldi. Sürücü Yasin Ozan, uyarıcı hiçbir levha konulmadan öylece bırakılan çukura düşen aracındaki hasarın Düzce Belediyesi tarafından karşılanmasını istedi.

Asayiş 13.06.2020, 13:56
7626
UYARICI LEVHA OLMAYAN ÇUKURA DÜŞTÜ!
banner682

Kaza gece saatlerinde Yeni Sanayi Çarşısı’nda meydana geldi. Alınan bilgilere göre, Yeni Sanayi Çarşısı’ndaki işyerinden çıkan Yasin Topçu isimli bir vatandaş, 81 KA 624 plakalı otomobili ile Düzce Belediyesi tarafından açılan ve çevresine hiçbir uyarıcı levha konulmayan çukura düştü. Yaşanan kaza nedeniyle otomobilde maddi hasar meydana gelirken, araç sürücüsü Yasin Topçu, meydana gelen hasarın Belediye tarafından karşılanmasını talep etti.

“Aracım az kalsın yanıyordu”

Konu ile ilgili Öncü Haber mikrofonlarına konuşan Topçu, “Akşam işyerimden çıktım, evime doğru gidiyordum. Çukura görmedim ve aracımla çukura düştüm. Aracımda maddi hasar meydana geldi. Önce aracımın önünden dumanlar çıktığını gördüm. Burada bir esnaf arkadaş yardıma koştu. Aracım şu anda çalışmıyor. Belediyenin bu çukurun etrafına uyarıcı bir levha koyması gerekiyordu. Ama hiçbir önlem alınmamış. Bu nedenle hasarın Düzce Belediyesi tarafından karşılanmasını istiyorum. Rapor için Polis ekiplerini aradım, onlarda birazdan buraya gelecekler” diye konuştu.

Yorumlar (14)
Erol bilgin 2 ay önce
Adam doru diyor belediye ödemesi lazim her yerde aynı
Ankaralı 2 ay önce
İdareye zarar tazmini için başvuru gerçekleştirin. 60 gün içinde olumsuz bir cevap alır veyahut cevap vermezlerse idare mahkemesine dava açabilirsiniz. Mevcut olayda idarenin kusursuz sorumluluğu mevcut.
Aa 2 ay önce
Belediye başkanı çepeçevre yolları kontrol etmeli ama makam arabasıyla, konforlu arabasıyla değil.
İsmail veli 2 ay önce
Yavaş gitseydin. Bişey olmazdı.
hamza 2 ay önce
Tam aradigim yorum ))
Vatandaş 2 ay önce
Hasarı belediye karışılacak demiceksin direk dava edeceksin . Beldeyi anca göz boyuyor.
Düzceli 2 ay önce
Ölen öldüğüyle kalır hiç kimse birşey yapmaz. Amerika mı burası vatandaşa para ödensin. Nerde o vizyon belediyede hey gidi hey Hasar ödeyecek kafa olsa oraya uyarı levhası koyacak kafa zaten olur hee davacı olursa da Kemal Sunal’ın davacı filmindeki
Hacivat 2 ay önce
Caddeye giriyor bir bakiyorsun kazi calismasi var.Caddenin girisini kapatmak cok mu zahmetli...cok mu akıl istiyor.Duzce de sık sık karşılaştığım bir durum. Bu gun NamikKemal okulu insaatinin arkasindaki sokakta da yasadim.Sasirdim mi? Hayır
Melek 2 ay önce
Birde o derin çukurlara yağmur yağdığında su birikiyor görmek mümkün olmuyor. kazaya bile sebebiyet verebilir. Düzce' nin dört bir yanı şuan bu şekilde.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
23°
açık