banner615

banner614

banner701

UYGULAMADA ELE GEÇİRİLDİ

banner619

Düzce’de, Valilik Kavşağı’nda gerçekleştirilen uygulamada 1 adet ruhsatsız ve yivsiz av tüfeği ile kurusıkı tabanca yakalandı. İşlemleri gerçekleştirilmek üzere polis merkezine götürülen şahıs verdiği ifadede, tüfeği Ramazan Ayı’nı kutlamak için aldığını dile getirdi.

Asayiş 05.05.2019, 12:16 05.05.2019, 16:25
4555
banner682

Alınan bilgiye göre; Valilik Kavşağı’nda, Trafik Şube Ekiplerince uygulama gerçekleştirilmekteydi.

Bu esnada, T.K. isimli şahsın arabasında yapılan incelemede, 2 silah ele geçirildi.Aracının torpido bölümünde şarjörlerinden ayrı bir vaziyette kurusıkı tabanca ve tabancaya ait 2 adet şarjör bulunurken, aracın arka kısmının üzerinde bir adet Otomatik Av Tüfeği ve tüfeğe uygun 1 adet şarjör ele geçirildi.

Bunun üzerine uygulama alanına intikal eden asayiş ekibince tabanca ve tüfek şahıstan teslim alındı.Kurusıkı tabanca ve tüfek ile birlikte, gerekli yasal işlemlerin yapılması için T.K. isimli şahıs Osman Çatana Polis Merkezi’ne teslim edildi.

Burada verdiği ifadeyle ruhsatsız ve yivsiz tüfeğini alma sebebine dile getiren T.K., Ramazan Ayı’nı kutlamak için tüfeği aldığını açıkladı.

Haber: İ.İ.AYDOĞDU

banner710
Yorumlar (3)
kanunsuzluk 1 yıl önce
garibanın biri 50 tl istese kimse vermez ama havaya mermi atmaya geldiğinde herkes bol bol atar, sözde Ramazan Ayı geldiği için kutlama yapılıyormuş, o mermi atanların kaçı oruç tutuyor acaba, Müslümanlıkla alakası yok.
Kutlama kardeşim böyle ku 1 yıl önce
Roket atar s 400 felan olaydı...Silah kutlama aracı olamaz lütfen merkezi bölge lerde silah kullanmayalim hepimizin ailesi yakınları var kimsenin canina sebeb olmayalım lütfen...
Kurtsuyulu 1 yıl önce
Ancak garibanın kurusıkı ve av tüfeğini alırsınız yiyosa gidin doğudaki keleşleri alın
13°
açık