banner615

banner614

banner701

VATANDAŞIN İFTAR SOFRASINA KONUK OLDULAR

banner619

AK Parti Düzce İl Başkanı Mustafa Keskin ve yönetimi, Ramazan ayında "Sofranız Soframız Olsun" diyerek vatandaşların iftar sofrasına konuk oluyor. Bu kapsamda AK Parti heyet, Karaca Mahallesi'nde yaşayan İntepe ailesinin misafiri olup birlikte iftarlarını açtı.

Asayiş 15.05.2019, 13:15 15.05.2019, 14:42
1350
banner682
Bolluk, bereket, rahmet ve mağfiret ayı olan Ramazan'da idareci ve siyasiler halkın sofrasına konuk olmaya devam ediyor.11 ayın sultanı bu mübarek ayda Düzceliler ile orucunu açmak için "Sofranız Soframız Olsun" uygulamasını başlatan AK Parti Düzce İl Başkanı Mustafa Keskin, bu kapsamda her akşam farklı bir mahalleye giderek ailelere misafir oluyor. Keskin ve il yönetim kurulu üyeleri dün akşam "Sofranız Soframız Olsun, İftarımız Birlikte Olsun" diyerek Karaca Mahallesi'nde ikamet eden Turgay İntepe’nin misafiri oldu. Aile ile birlikte iftarlarını açan AK Parti heyeti, yemek sonrası ev sakinleri ile sohbet etti. Evin miniklerini de unutmayan Keskin, yakından ilgilendiği çocuklara oyuncak hediye etti.Halkla her zaman iç içe olduklarını vurgulayan İl Başkanı Mustafa Keskin, Ramazan ayında Düzceli vatandaşlarla birlikte oruç açarak, hem birlikte ve beraberliğin pekiştirildiğini hem de varsa sıkıntı ve taleplere kulak verildiğini belirtti.

Haber: C.ÜSTÜNER
banner710
Yorumlar (2)
HARBİCİ 1 yıl önce
HEPSİ KURGU HİKAYEDEN TEYYARE.TÜM PARTİLERİN YAPTIĞI.HEPSİ ÖNCEDEN AYARLANMIŞ.RAMAZAN HARİCİ DE HAL HATIRLARINI SORSANIZA.ELİNİZDEN GELEN YARDIMI MANEVİ DESTEĞİ RAMAZAN VE SEÇİM HARİCİ DE YAPSANI ZA
Vatandaş 1 yıl önce
Siyasi partiler sendikadan işten atilan işçileri neden ziyaret etmiyor ve kabul etmiyorlar ?
12°
açık