banner615

banner614

banner701

VATANDAŞLAR YETKİLİLERDEN YARDIM İSTEDİ…

banner619

Gölyaka İlçesi Çevre Yolu İslahiye Köyü (Taraş) Sapağında bulunan ikaz ışıkları ve “DUR!” işaretinin sürücülerin görüş mesafesi dışında bulunması kazalara davetiye çıkartıyor. En son bu akşam saatlerinde meydana gelen Trafik Kazası nedeniyle vatandaşlar duruma tepki gösterdi.

Asayiş 12.07.2020, 23:12 13.07.2020, 15:57
6591
banner682

Gölyaka Çevreyolu İslahiye Köyü (Taraş) Sapağında trafik ikaz ışıkları ve tarif işaretleri araç sürücülerinin görüş mesafesi dışında bulunuyor. Bu nedenle hemen hemen hergün aynı noktada trafik kazaları yaşanırken, vatandaşlar duruma tepki gösterdi. En son bu akşam saatlerinde aynı noktada yaşanan trafik kazası, tehlikenin boyutunu gözler önüne serdi.

Aynı noktada trafik kazası geçiren bir vatandaş, 0 547 767 18 81 No’lu Öncü Haber WhatssApp ihbar hattına “Bu trafik kazasının son olmasını umuyor yetkililerin gerekli müdahaleyi yapmasını istiyoruz” mesajını göndererek yetkililerden yardım istedi.

Yorumlar (6)
Vatandaş 1 ay önce
Yeni yapılan yol nasıl böyle bilinçsiz yapılır ki
HAYIRLI OLSUN 1 ay önce
MURAT ŞENER KAYMAKAMIN KULAKLARI ÇINLASIN, O BAŞLATMIŞTI BU İŞİ, DAVET ETSEYDİNİZ BARİ SAYIN BAŞKAN, BÖYLE ŞEYLER ÖNEMLİDİR. GÖLYAKA TURİZMİNE BİR İVME KAZANDIRDI KENDİSİ.
Vatandaş 1 ay önce
Çok Sıkıntılı bir durumda kalan yer ne yazık ki balık gözü ayna gibi birşey koyarlarsa iyi olacak.
Adalı 1 ay önce
Bu yol yapıldı yapılalı sorun hep ya yol çöker 6 ay kapalı kalır kazalarda cabası.
Muray 1 ay önce
Birseyler yapilmasi lazim daha fazla kaza olmadan
berkan 1 ay önce
kör nokta filan değil.dikkatli olursanız kaza yapmazsınız.yol ayırımında bekleyip sağına soluna bakmazsan kaza olur tabi.biz her gün geçiyoruz o yoldan bir şey olmuyor.
20°
açık