banner615

banner614

banner701

YOK BÖYLE YOLCULUK!

banner619

TEM Otoyolu Düzce kesiminde bir otomobilin camından ayağını dışarı çıkartarak ilerleyen sürücü yürekleri ağızlara getirdi.

Asayiş 12.08.2019, 14:02 12.08.2019, 18:49
3482
banner682
Tehlikeli seyir vatandaş kamerasında... Her gün onlarca şikayetin ulaştığı Öncü Whatsapp İhbar Hattı (0 542 767 18 81)'na gönderilen bazı fotoğraflar 'Pes' dedirtmeye devam ediyor.

Hem kendi hem de diğer sürücü ve yolcuların hayatını tehdit eden bu sürücü TEM Otoyolu Düzce kesiminde görüntülendi.Bayram nedeniyle trafiğin yoğun olduğu otoyolda camları açık şekilde ilerleyen otomobile yaklaşanlar gözlerine inanamadı. Camdan sadece kolunu sarkıtmakla kalmayan sürücünün sol bacağını da dışarı çıkarması yürekleri ağızlara getirdi.

Otoyolda duraksamadan ilerlenmesi nedeniyle debriyaja bastığı ayağını dışarı çıkartarak havalandıran ve bu hareketiyle büyük tepki çeken sürücü, ayrıca kazaya da davetiye çıkarttı. Direksiyon başındayken sürücünün yaptığı bu hareketi görüntüleyip haber merkezimize gönderen tepkili vatandaş da "Bu trafik canavarını yayınlamanızı istiyorum." ifadesini kullandı.

Trafikte tehlikeye neden olan aracın sürücüsü, diğer sürücülerin şaşkın bakışlarına rağmen yoluna devam etti.

Haber : C.ÜSTÜNER
Yorumlar (10)
Handan 1 yıl önce
Düzcede böyle öküz çok
Puah 1 yıl önce
Yeni kasa şahin direksiyonda f1 vites var Sanırım.!
Vatandaş 1 yıl önce
Devlet şu tofaşları trafikte yasaklasın
hanz 1 yıl önce
Işte çağdaş Türkiye
Düzceli 1 yıl önce
Polis ne yapsın hangisi ile uğraşsın
Vatandas 1 yıl önce
Bu okuzun plakasini niye golgelediniz.
Plakasi acik olaydida insanlar uzak duraydi bu okuzden
Murat 1 yıl önce
Tek kelimeyle AYI
Serdar gürler 1 yıl önce
Hayvan oğlu hayvan böyle tipleri bırak trafikten men etmeyi bir araba sopa sonrada bir seneden az olmamak şartı ile doğru hapise ve ceza boyuncada tarla çapalamaya hergün sabah akşam bak bir daha yapabiliyormu densiz cahiller insanlığın yüz karaları
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
21°
kapalı