banner615

banner614

banner701

“ÇİSE GİYİM FABRİKA SATIŞ MAĞAZASI” AÇILDI

banner619

Uzun yıllardır Düzce’nin Çilimli ilçesinde faaliyet gösteren Çise Giyim Fabrikası, gerek ihracat gerekse iç piyasadaki değerli markalara yıllık yedi milyon adet ürün üretimi yaparak, sektördeki öncü firmalar arasında yer alıyor. Koronavirüs salgını döneminde işçi çıkarmak yerine kararlı bir şekilde üretime devam eden Çise Giyim, “Must” adını verdiği marka ile Düzceli vatandaşlara ucuz fiyata kaliteli ürün imkanı sunuyor. Kadınların iş hayatına kazandırılmasında pozitif ayırımcılık yapan fabrika yönetimi, çalışanlarının yüzde doksanını kadınlardan oluşturuyor.

Çilimli 28.07.2020, 15:30 28.07.2020, 17:09
8612
banner682

2008 yılında İstanbul’da faaliyetlerine başlayan Çise Giyim, 2010 yılından itibaren Düzce’nin Çilimli ilçesinde çalışmalarına devam ediyor. 8.500 m2’si kapalı olmak üzere toplamda 10.000 m2 alana sahip üretim fabrikası ile Düzce ve Çilimli’de 475 kişiye istihdam sağlayan Çise Giyim, müşterilerine en iyi hizmeti sunabilmek için var gücü ile çalışmaya devam ediyor.

Tüm dünyayı etkileyen koronavirüs salgını sonrası da çalışmalarına hız kesmeyen Çise Giyim, pandemi döneminde işçi çıkartmayarak kendi markasını oluşturdu.

İSTİHDAM AÇISINDAN DÜZCE’YE BÜYÜK KATKI SAĞLIYOR

Gerek ihracat gerekse iç piyasadaki değerli markalara yıllık  yedi milyon adet üretim yapan Çise Giyim, sektörün öncü firmaları arasında yer alırken, Düzce’deki fabrikasında tam entegre tesisi ile istihdam açısından Düzce’ye büyük katkıda bulunuyor.

ÇALIŞANLARININ YÜZDE DOKSANINI KADINLARDAN OLUŞUYOR

Kadınların iş hayatına kazandırılmasında pozitif ayırımcılık yapan fabrika yönetimi, çalışanlarının yüzde doksanını kadınlardan oluşturuyor. Aynı zamanda fabrikanın kurulduğu ilk günden itibaren aktif tüm mali ve manevi sorumluluğunu üstlenen şirket yönetimi, kurdukları kreş ile 0-6 yaş grubu  yaklaşık 35 çocuğa imkan sağlıyor.

DÜZCELİ VATANDAŞLARA UCUZ FİYATA KALİTELİ ÜRÜN İMKANI SUNUYOR

Pandemi sonrasında şekillenen yeni yaşam ve ticari gelişmelere ayak uyduran fabrika yönetimi “Must” adını verdikleri bir marka oluşturdu.“Must” markası ile kadın, kız çocuk, erkek, erkek çocuk gibi tüm ürün gruplarına hitap eden bir marka ile fabrika satış mağazası  açan Çise Giyim, Düzceli vatandaşlara ucuz fiyata kaliteli ürün imkanı sunuyor.

“ÇİSE GİYİM FABRİKA SATIŞ MAĞAZASI” AÇILDI               

Haftanın yedi günü açık olan ve sürekli yeni tasarlanan ürünler ile vatandaşlara hizmet veren “Çise Giyim Fabrika Satış Mağazası” fabrikanın hemen yanında açıldı. Rahat ve şık giyimi vatandaşlara en hesaplı bir şekilde sunabilmeyi hedefleyen “Çise Giyim Fabrika Satış Mağazası”, tüm Düzceli vatandaşları hesaplı alışverişe bekliyor…

Yorumlar (7)
Çise Tekstil Emektari 1 gün önce
Çilimli Sarımeşe Köyünde, yol üzeri rahatlikla ulaşabilirsiniz.
Nur 1 gün önce
Nerde bu giyim mağazası
Ürünler hem çok kaliteli, 1 hafta önce
Ahmet
bekir 1 hafta önce
ürünler hem uygun fiyatlı hem de çok kaliteli..geç kalınmış bir açılış,tebrikler.
Bahar Sayin 1 hafta önce
Super urunler var cok tesekkurler poyasadaki 5para etmez pahali urunlerden bikmistik harikasiniz
Sozubuyuk 2 hafta önce
Takdir ve tebrik ederim düzce mağazalarında da görmek isteriz
Vatandas 2 hafta önce
Tebrikler gidip yerli sermayeye destek olmak gerek.
22°
parçalı az bulutlu