banner615

banner614

banner701

MUHTAR CANLI YAYIN YAPTI

banner619

Düzce’nin Çilimli ilçesine bağlı Hızardere Köy yolunda başlatılan yol yapım çalışmaları sırasında İl Özel İdaresi’ne bağlı kamyonu kullanan özel idare personeli çalışmaların başlatılmasını havaya ateş açarak kutladı. O anlar ise Hızardere Köy Muhtarı Dursun Tosun tarafından sosyal medyada canlı olarak yayınlandı.

Çilimli 15.03.2020, 16:26
13070
MUHTAR CANLI YAYIN YAPTI
banner682

İl Özel İdaresi’ne bağlı kamyonu kullanan özel idare personeli, Düzce’nin Çilimli ilçesine bağlı Hızardere Köy yolunda başlatılan yol yapım çalışmalarını havaya ateş açarak kutladı.

 

Hızardere Köyü’nde devam eden yol yapım çalışmalarına çok sayıda İl Özel İdaresi ekibi katılırken, bir personelin araç içerisinde hava ateş açması tepki oluşturdu.

 

Şoförün araç içerisinden havaya ateş açması ise Hızardere Köy Muhtarı Dursun Tosun tarafından sosyal medya üzerinden canlı olarak yayınladı.

Yorumlar (14)
ramo 7 ay önce
kamyonla giderken silahla atış yapacan sonra ben yapmadım kuru sıkı yok köylü verdi diye işi kapatacaksın karekter meselesi olayın kapatıl suçludur oda karektersizdir dogru tekdir
ramo 7 ay önce
kırk yasındaki adam kurusıkıyla geziyo he yalana bak gerçekleri söylemeye karekter lazım ama akp li olunca iş farklı
KORKUSUZ 7 ay önce
ÖNCÜ TV SUÇU İŞLEYEN ÇOŞKUN KAZANCI ÖZEL İDARESİ ŞÖFÖRÜ BUNU KİMSE KONUŞMUYOR MUHTARIN SUÇU YOK
VATANDAŞ 7 ay önce
altındki zaten silah gibi bir araç bi de beline silahı takmış tam bir magandalık. acilen görevden atılıp cezaevine konulması gerekir.
Kazancı 7 ay önce
Abartılacak bir tarafı yok Türk milleti olarak düğün nişan v. B durumlarda silah sesi olur ve kuru sıkı köydekiler atarken şoföre de vermişler
İnanamıyorum 7 ay önce
Yorumları okudum bu olayı silahı savunanlar var anlamak mümkün değil. İnsan sevincini silahla neden ifade eder bunun normal bir izahı olamaz. Birirside ne var bunda demiş. Bugün açık alanda atan yatın düğünde atar birinin canını yakar olan olur işte.
Ahmet 7 ay önce
İnsanlar açık alanda sevincini paylaşmış, muhtar da cahillik yapıp sosyal medyada paylaşmış. Adam şimdi hem işinden, hem de silahından olacak. Silah tehlikeli bir alettir ancak zor zamanlarda insanın arkadaşıdır.
haluk 7 ay önce
Zor zamanda karakterini kullan.
rotasız 81 7 ay önce
tamam ne var bunda.açık alan kimse yok.muhtar sevincinden bir şey paylaşmış.bunu bu kadar büyütmenin ne anlamı var.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
16°
parçalı bulutlu