banner615

banner614

banner746

YAVUZ: “GÖREVİMİN BAŞINDAYIM “

banner751

Çilimli Belediye Başkanı Muhsin Yavuz, AK Parti’de yaşandığı iddia edilen olaya adının karıştığı ve bu sebeple görevden alındığı iddialarına cevap verdiği açıklamasında görevinin başında olduğunu ve hakkında yöneltilen iddialarla ilgili hukuki işlem başlatacağını ifade etti.

Çilimli 04.09.2019, 14:32 04.09.2019, 17:43
11905
banner747

Çilimli Belediye Başkanı Muhsin Yavuz hakkında çıkan iddialar ve görevinden ayrıldı söylemlerine yanıt verdi.
 
Açıklamasında komploya maruz kaldıklarını belirten Yavuz, 'Görevimin başındayım' dedi.
 
Çilimli Belediye Başkanı Muhsin Yavuz, adının geçtiği iddiaların tamamen asılsız olduğunu vurgulayarak, kamuoyuna yansıyan iddiaların da komplodan ibaret olduğunu belirtti.

Yavuz açıklamasında, “Halen dimdik görevimizin başındayız. Yaşanan olayda yargılama süreci devam ediyor. Ancak bunlar tamamen komplodan ibarettir. Yargılama sonucunda yüce Türk Adaleti gereken kararı verecektir. Bu süreçten sonra bizde hukuki mücadele başlatacağız. Kurulan komployu ortaya çıkarak kimin haksızlığa uğradığını kamuoyu ile paylaşacağız” ifadelerinde bulundu.

Haber: H. DURNA
 

Yorumlar (23)
iğrenç 12 ay önce
hangi komplo pazartesi verilen mi isn yavuz yoksa antalya da kilermi bırakın bunları halk neyin kimin ne oldugunu biliyor kim veya kimleri rahatsız olacağını biliyor
12 ay önce
Nasıl bi ört bas gelecek acaba alışkın bunlar aklımızla oynamaya
cemo 12 ay önce
adamlar çalışıyor
Bencil 12 ay önce
Şuan şu yorumları yapanlar bugün yarın şu suçlamalara mağruz kalsalar ne yaparlardı.bu dünya ötekisi de var.ama yorum yapanlar çok inanmışlar ve karalamaya başlamışlar.vebalini almayida sevmişler. Öteki tarafa hazirlanin hak var .
Bencil 12 ay önce
Insanları yorum yaparken görünce çok uzuldum.boyle bir şey size atılsa ne yapardınız. Kolay değil.iftira atmak basit.bahsettigi kişiler düzcede partide önemli kişiler. Çamur at izi kalsın.bu partiyi sevmeyenler de üzerine oynamaya baslamis
pardon 12 ay önce
hangi grubun başı anlayamadık
Halk 12 ay önce
Koplo diyelim ki insanin aklina su geliyo 2015 ten beri olusun bu olay neden secim oncesi olmadi koployu kuran kisi yafa kisiler neden secimden once gerceklestirmedi eyer maddi deyer tasiyosa yine secim oncesi daha cok madden faydalanirdi
Selim 12 ay önce
Düzce Ak Partiye dışarıdan kendi adamlarını yerleştirmek isteyen bir çete var. Bu konuyu patlatarak herkese gözdağı verdiler. Genel merkez bu konuyu araştırıyor.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
19°
açık