banner615

banner614

banner701

YOL DEĞİL KÖSTEBEK YUVASI

banner619

Çilimli'nin Hatip Köyü'nde köstebek yuvasına dönen yollardan şikayetçi olan vatandaşlar, "Her kış aynı çileyi yaşıyoruz." diyerek İl Özel İdaresi'ni göreve davet etti.

Çilimli 24.01.2020, 13:41 24.01.2020, 15:45
1434
banner682

Düzce'de bozuk yollar yüzünden özellikle kış aylarında eziyet çeken vatandaşlar, seçim dönemi köylere gelen ve söz veren siyasetçilere karşılık yollarının düzeltilmemesine isyan ediyor.

Çilimli'ye bağlı Hatip Köyü sakinleri de bozuk yollarının onarılmadığı gerekçesiyle tepki gösterdi.Yolun çukurlarla dolu halini çektiği video ile Öncü Whatsapp İhbar Hattı'na gönderen şikayetçi köylüler, derin çukurların hem yayalara hem de sürücülere zorluk yaşattığını belirtti.

Köstebek yuvasına dönen yollar yüzünden araçlarının büyük zarar gördüğünü kaydeden köy sakinleri, çamur ve su birikintileri arasında yürümekten bıktıklarını vurguladı.Yollarının düzeltilmes için çalmadık kapı bırakmadıklarını ancak ilgilenen olmadığını savunan köylüler, "Burası Çilimli Hatip Köyü Bahar Sokak. Her sene aynı şeyleri yaşıyoruz ve bize kimse yardımcı olmuyor. Bütün vergileri bizden alıyor ama hizmet yok. İl özel idaresi bizimle ilgilenmiyor. Öncü Haber sesimizi duyuracağımız tek yer." ifadelerini kullandı.
Yorumlar (2)
Düzce 9 ay önce
Çilimli ye bakıcagınıza duzce kızılcık koyune bakın Bi zahmet muhtarlar anca milletin parasını yiyor yazık yazık
şakacı 9 ay önce
PARDON SEÇİMLERDE KİME OY VERDİNİZ?
25°
açık