banner615

banner614

banner701

BELEDİYENİN İŞİ NE?

Koronavirüs salgını sonrası yetkililerin temizlik vurgusu yaptığı bu günlerde, Cumayeri ilçesindeki çocuk parklarının hali vatandaşları isyan ettirdi. Çöpten ve kokudan dolayı parklara gidemediklerini ifade eden vatandaşlar belediyenin ilgisizliğinden dert yandı.

Cumayeri 17.06.2020, 15:00
1433
BELEDİYENİN İŞİ NE?
banner682

Koronavirüsle mücadelede en önemli unsurlardan biri olan hijyen konusu ile ilgili yetkililer uyarılarda bulunurken,  Öncü Haber WhatsApp İhbar Hattına (0542 767 1881) gelen görüntüler “pes” dedirtti.

Cumayeri Belediyesi’ne ait çocuk parklarında oluşan çöp yığınlarından dolayı parklara gidemez hale geldiklerini belirten vatandaşlar, belediyenin ilgisizliğinden dert yandı.

Cumayeri ilçesindeki çocuk parklarında  koronavirüs bulaşma riskinin çok fazla olduğunu belirten vatandaşlar “ Cumayeri Belediyesi çocuk parkı bu halde.  Kokundan ve çöpten dolayı ailemizle parka gidemiyoruz.  Parklar şuan koronavirüs hastalığa için bire bir” ifadelerini kullandı.

banner710
Yorumlar (10)
Esma 3 hafta önce
Çocuğunun yere attığı çöpü alma çocuğum pis derseniz böyle olur.buldugunuzu atın ortalık yere sonra da belediye calismiyo.meraya oylamaya gitmeyin parkta eğlenin.yesil görünce insan olduğunuzu unutuyorsunuz
EMBESİL PİS YARATIKLAR 3 hafta önce
ELBETTE BELEDİYENİN İŞLERİ ARASINDA TEMİZLİK HİZMETLERİ DE VAR AMA O PARKI O HALE GETİREN EMBESİLLER NASIL YARATIKLAR Kİ O HALE GETİRMİŞLER ORAYI, BİRDE ONU DÜŞÜNMEK LAZIM
Cumayerli 3 hafta önce
Temiz park istemek icin once temiz tutmak gerekir.copu atan cekirdek citleyen siseler vs vatandas ozelliklede gencler yapiyor
Misafir 3 hafta önce
Belediyeden dert yanacaginiza parklarda temiz oturmayı deneseniz nasıl olur....
Önemli 3 hafta önce
Belediyemi gelip atmış o çöpleri parklara ? Atanlar zaten masum. Malesef pis bi topluma sahibiz.
Ömer TUTGUNOGLU 3 hafta önce
Bence bu konuda Belediyeleri suçlamak yerine insanlarin vurdum duymazligi, sorumsuz davranislari ,Bir hayvanın bile yapmayacağı şeyleri yapmalarını konuşmak lazım.Haberin dogru başlığı şöyle olmalıydı ! Bu çöpleri parklara atanlara yazıklar olsun.... insan değilsiniz .
Çakır 3 hafta önce
Vatandaşlar temizliği öğrenmeli. Belediye çalışanlarını hizmetçileri gibi görmekten vazgeçmeli. EN IYI TEMIZLIK KIRLETMEMEK
Adem 3 hafta önce
Belediyenin çöp kamyonu gelip dökmedi ya onları. Eleştirirken vatandaş olarak bizim hiç mi payımız yok bu işte demeli insan.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
30°
hafif yağmur