banner615

banner614

banner701

FARKINDALIK İÇİN YÜRÜDÜLER

banner619

3-9 Eylül tarihlerindeki Halk Sağlığı Haftası kapsamında Düzce’nin Cumayeri ilçesinde yürüyüş programı düzenlendi. Anne ve Çocuk Sağlığı, Anne Sütünün Önemi, Yeterli ve Dengeli Beslenme ve Günlük Düzenli Fiziksel Aktivite Alışkanlığı gibi ana temalarla düzenlenen yürüyüş programına Halk Sağlığı Hizmetleri Başkanı Uzm. Dr. Ökkeş Kepek, Halk Sağlığı Başkan Yardımcısı Dr. Sabri Aktüre ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Cumayeri 06.09.2019, 10:28 06.09.2019, 17:34
449
banner682

3-9 Eylül’de kutlanan Halk Sağlığı Haftası kapsamında, Cumayeri’nde yürüyüş programı düzenlendi. Anne ve Çocuk Sağlığı, Anne Sütünün Önemi, Yeterli ve Dengeli Beslenme, Günlük Düzenli Fiziksel Aktivite gibi ana temalardan oluşan farkındalık amaçlı yürüyüş Cumayeri İlçe Emniyet Amirliği önünden başlayıp Cumayeri Kaymakamlık önünde son buldu.
 
Programa Halk Sağlığı Hizmetleri Başkanı Uzm. Dr. Ökkeş Kepek, Halk Sağlığı Başkan Yardımcısı Dr. Sabri Aktüre, ilçe idari amirleri, sağlık yöneticileri, sağlık çalışanları ve çok sayıda vatandaş katılım sağladı.
 


Öte yandan Halk Sağlığı Hizmetleri Başkanlığı’na bağlı ekiplerce Cumayeri Merkez Cami önünde stant açılarak birinci basamak sağlık hizmetleri kapsamın anne ve çocuk sağlığının geliştirilmesine yönelik ücretsiz taramalar ve hizmetler ile vatandaşlar bilgilendirildi.

HABER: M.KADAŞ

banner710
Yorumlar (1)
Arpasyon Fasulasyon 9 ay önce
Aclik siniri asgari ucretin ustunde, bunun farkina varin once.
14°
hafif yağmur