banner615

banner614

banner701

‘1,5-2 AYDIR TOPLANMIYOR’

banner619

Düzce’nin en büyük mahallelerinden biri olan Uzunmustafa Mahallesi’nde yaklaşık 2 aydır çöplerin düzenli olarak toplanmaması yüzünden sokaklardaki konteynerlerin evsel atık poşetleri ile dolup taştığını belirten bir vatandaş, Düzce Belediyesi’ni göreve davet etti.

Düzce 24.09.2019, 12:19 25.09.2019, 16:26
1773
banner682

Düzce’nin göbeğinde toplanmayan evsel atıklarla ilgili şikayetler bitmiyor. Bu kez Uzunmustafa Mahallesi’nde iddiaya göre 1,5-2 aydır alınmayan çöpler tepkiye neden oldu.Düzce Meslek Yüksekokulu yakınındaki çöp yığınlarını fotoğraflayıp Öncü Whatsapp İhbar Hattı’na gönderen duyarlı vatandaş, “Yaklaşık 1,5-2 aydır çöpler burada ve toplanmıyor. Konuyu ilettiğimiz Düzce Belediyesi’nin her gün giderek artan bu atıkları toplamasını istiyoruz.” dedi.Özellikle 827. Sokak üzerinde yoğun şekilde toplanmayı bekleyen çöplerin bir eğitim kurumu olan Düzce Meslek Yüksekokulu çevresinde çirkin bir görüntü oluşturmasının yanı sıra yaydığı kötü koku ve kirlilik yüzünden de sağlığı tehdit ediyor.  Nedeyse 2 ay gibi uzun bir süredir çöplerin düzenli şekilde kaldırılmadığını savunan vatandaş, şikayetlere kulak verilmesi çağrısı yaptı.

banner710
Yorumlar (8)
düzceli 9 ay önce
belediyenin başında başkan değil bakan var bakan böyle bufak işlerle ilgilenmez
Abiye Kuzu 9 ay önce
Bırakın Allah aşkına yaa. Bizim insanımız pis. Ben kendi dükkanımın önündeki D100 yan çamların diplerini temizledim. 30 metre boyunca 7 çöp poşeti doldurdum. Yazıklar olsun. Layık olduğumuz gibi yönetiliyoruz. Pisiz pis.
Osman 9 ay önce
Nerede bu belediye uyuyor mu? Halkın sorunlarını çözün, mağduriyetlerini giderin. Adam akıllı iş yapın da her gün suları kesmeyin, kesecekseniz de bir kere kesin işinizi tam yapın..
VATANDAŞ 9 ay önce
153 beyaz masa arandı mı?
Belediye Personelleri 9 ay önce
Bu Ülkede Kriz Olmadığına Emin miyiz?
gönül işi 9 ay önce
reyiz ankara' dan çöpçü göndersin... özlü' nün arkası var orada diye oy verdi düzceli...
Düzceli 9 ay önce
Ismarlama müdürleri makama getirirseniz olacaklar bu ve bunun gibidir.Düzceyi bilmeyenler ısmarlama müdür oldu daha iyi günlerimiz.
mantık arayan 9 ay önce
MANTIKLI BİR HABER YAPMIŞ GİBİ İKİ AYDIR ALINMADI NASIL BİR YAKLAŞIM BİR EVDEN BİR APARTMANDAN BİR GÜNDE BİR SEFER DE ÇIKAN ÇÖP OLMASIN O . YA DA SİZ DEĞERLİ ÖNCÜ GRUBU SİZ EVİNİZDEN ÇÖP ÇIKARMIYOR MUSUNUZ ? HACİM KÜTLE MİKTAR ANLAMINDAN MANTIKLI HABERLER YAPMANIZ DİLEKLERİMİZLE ...
13°
kapalı