banner615

banner614

banner701

AÇIKLAMA BELEDİYEDEN GELDİ

Düzce Belediyesi Başkanlık İletişim Ofisi 153 Beyaz Masa Hizmeti Kurban Bayramı boyunca vatandaşların taleplerini karşılamaya devam etti. Tatil süresince gelen bin 700 aramada iletilen şikayetler düzenlenerek ilgili müdürlüklere aktarıldı.

Düzce 16.08.2019, 11:49 16.08.2019, 16:56
2989
banner682

Düzce Belediyesi vatandaşların talep ve şikayetlerini Kurban Bayramı süresince de gidermeye devam etti. Bayram boyunca gelen şikayetlere ilişkin belediyeden yapılan bilgilendirmede şunlar kaydedildi:

"Vatandaşların bayram süresince Başkanlık İletişim Ofisi 153 Beyaz Masa Hizmeti'ni arayarak ilettiği 500 farklı talep ilgili müdürlüklere iletilerek çözüme kavuşturuldu. Toplam bin 700 aramanın karşılandığı 153 Beyaz Masa servisinde aynı konular ile ilgili şikayetler sistemde bir araya getirilerek incelendi ve ilgili müdüre bizzat iletildi.Her birimde nöbetçi ekip

Kurban Bayramı tatilinde her birimde kurulan nöbetçi müdahale ekipleri ile ilgili şikayet ya da taleplere müdahale edilerek vatandaşların mağduriyet yaşaması engellendi."

Bayram boyunca 1700 talep giderildi

Diğer taraftan Beyaz Masa yetkililerinden yapılan açıklamada tatil sürecinde yürütülen çalışmalar istatistiklerle belirtilerek, "Kurumumuza gelen toplam bin 700 arama içinde başta ani su kesintileri ve belediye hizmetlerinin sağlanması konusunda iletilen talep ve şikayetler düzenli olarak raporlanmış ve ilgili birim müdürlüklerine iletilmiştir. Düzenli gönderilen raporlar sayesinde Kurban Bayramında nöbetçi olan ekiplerimiz iletilen şikayetleri anında çözüme kavuşturmuştur. Bin 700 aramada aynı tür olan şikayetler düzenlenerek bu aramalardan toplam 500 farklı talep karşılanmıştır." denildi.

Haber: C. ÜSTÜNER

banner710
Yorumlar (5)
Vatandaş 12 ay önce
Oradaki görevlilere de bi zahmet biraz eğitim verin ukalalık diz boyu insanlarla konuşmayı bilmiyorlar orayı arayan senin babanda olabilir
Talihsiz talihli 12 ay önce
Iletildi...
Sadece iletilmekle kalır :)
Eee ee ama olsun duzce marka şehir olacak :)
İnanırsanız belki bir gün sirinleride görebilirsiniz.
S 12 ay önce
Arayınca genelde yarın arayın diyorlar bu mu talep gidermek
dzc81 12 ay önce
SN BELEDİYE BAŞKANINA_SİZE YALVARIYORUM ŞU KALICI KONUTLAR YUNUS MARKET CİVARINDAKİ KÖPEKLERİ BURDAN ALIN AZ BİSÜRE SONRA OKULLAR AÇILACAK ÇOCUKLAR KORKUYOR OKULA GİDEMİYOR...?
salih 12 ay önce
Doğru kaçak kıyma çekimiyle ilgili aradım.zabitayi arayıp bana döneceğini söyledi 15 dakika sonra aradığımda unuttuğunu ama istersem benimde evimde istersem cekebilcemi söyledi mükemmelsin beyaz masa bana akıl verilene git kontrolünü yap
30°
orta şiddetli yağmur