banner615

banner614

banner701

ADALET TECELLİ ETTİ…

banner619

Düzce Atatürk Devlet Hastanesinde, doktor Okan Kayar’ı darp eden Samet A., emniyetteki işlemlerinin ardından çıkarıldığı mahkemece tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Düzce 23.03.2020, 16:46
6764
ADALET TECELLİ ETTİ…
banner682

Düzce Atatürk Devlet Hastanesinde, doktor Okan Kayar’ı darp eden Samet A., emniyetteki işlemlerinin ardından çıkarıldığı mahkemece tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Olay dün Düzce Atatürk Devlet Hastanesi Acil Servisinde meydana gelmişti. Baş ağrısı şikayeti nedeniyle Acil Servise giden Samet A. kendisine, “Korona Virüsü Salgını nedeniyle burası riskli. Evinde dinlen” diyen Dr. Okan Kayar’ı yumruklayarak darp etmişti.

Dün emniyet ekipleri tarafından gözaltına alınan Samet A. Bugün emniyetteki işlemlerinin ardından Düzce Adliyesine götürüldü. Savcılık Samet A. “Kasten Yaralama” suçundan tutuklanması istemiyle nöbetçi mahkemeye sevk edildi. Mahkeme Samet A.’nın tutuklanmasına karar verdi.

Yorumlar (16)
Duzceli 7 ay önce
Oh olsun . Tahrik var mı bilmiyorum ama varsa bile su hassas salgın zamanında sağlık çalışanlarina çok şey borcluyuz darp nedir ya ? Bı kendinize gelin gelmesseniz sonu böyle olur
Vatandaşş 7 ay önce
Doktorların hastalara olan davranış uslubunude görmekteyiz aldıkları maaşlar bizlerin cebinden çıkıyor. Kimse hayrına, bedavaya çalışmıyor. Tamam bazı cahiller insan dışı hareketlerde bulunabilir fakat bu doktorları temize çıkarmaz. Bir çoğu hastayı bulunduğu durumdan daha kötü bir hale sokabiliyor. Bunları gerçekte görmekteyiz
Ali 7 ay önce
Doktorun küfürleri demiş biri sen biliyırsan sen yaz, kıçınızdan uydurmayın.
Ali 7 ay önce
Beyinsizin biri yorum yapmış, baş ağrısı çeken hasta şifa bulmak üçin hastaneye gitmiş mağdur olmuş. Koronadan daha mı tehlikeli mi bu baş ağrısı beyinsiz. İnşAllah böyle düşünenlere korona bulaşır.
Adalet şimdi tecelli mi e 7 ay önce
adalet mi tecelli etti???
baş ağrısı ekip hastaneye şifa için giden hasta mı mağdur yoksa doktor mu?
düzceliyiz 7 ay önce
tahrik eden doktorun hiç mi suçu yok.? ne demek git evine yat. neyse ortam öyl ehale geldi ki kendini savunsan bile suçlu oluyorsun.
Mahmut sağlam 7 ay önce
Darp olayi yanlis ama hasta olan muhayene olmuyomu
Vatandaş 7 ay önce
Doktorlarında yaptığı yanlış samet A nın yaptigi yanlış
insana hakaret eder gibi bağırıyorlar normal hastaya hizmet vermek zorundalar
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
20°
az bulutlu