banner615

banner614

banner701

AKSA DOĞALGAZ MÜHÜRLEMEYE BAŞLADI...

Düzce'de doğalgaz dağıtımından sorumlu olan Aksa Doğalgaz, kesintilere başladı. Düzce'de bin TL'nin üzerinde fatura borcu olanlara kesinti uygulayan Aksa Doğalgaz, salgın yüzünden zor günler yaşayan vatandaşları mağdur ettiği için tepkilerin odağına yerleşti.

Düzce 22.06.2020, 11:35
2898
AKSA DOĞALGAZ MÜHÜRLEMEYE BAŞLADI...
banner682

Düzce'de koronavirüs salgınında ara verilen doğalgaz kesintileri tekrar başladı. 1 Haziran'da başlayan normalleşme sürecini fırsat olarak gören Aksa Doğalgaz, bin TL'nin üzerinde fatura borcu olan atölye, işletme ve işyerlerinin doğal gazını kesmeye başladı.

Bu durum salgını süresince elektrik ve doğal gaz arzında hiçbir kesinti yaşanmayacağı yönündeki açıklamaları akıllara getirdi. Salgın yüzünden ayakta kalma mücadelesi veren Düzceli esnaf, bir de biriken borçları yüzünden karşı karşıya kaldıkları kesinti ile zor günler yaşamaya başladı. Özellikle şu günlerde sıcak su ve pişirme işlemleri için işyerlerinde gerekli olan doğal gazın kesintiye uğraması ile mağduriyet yaşayan vatandaş ve esnaflar, Aksa Doğalgaz'a tepki gösterdi.

Salgınla mücadele için devletin esnafa birçok alanda kolaylık sağlamasına karşılık enerji şirketlerinin normalleşme sürecini fırsat görüp bin TL'nin üzerindeki borçlar için uyarı bile yapmadan kesinti yoluna gitmesi her şeyin ne kadar 'normalleştiğini' gözler önüne serdi.

banner710
Yorumlar (8)
Murat 2 hafta önce
yazdığımda doğal gaz yok toplamda 1 senede 3 ay en fazla 4 ay durduğum halde İstanbul'da doğalgazdan daha fazlasını yazdlğımda ödüyorum. Ödemeyenler odunu yakıp tüp kullanacak hali yok o yüzden ödemek zorundalar
Kitka 2 hafta önce
Kimse nin kimseye acıması yok vay vay düşme eline TTNet net e bana müşteri hizmetleri nin yalanlatinla atığı kazığı kanıtlamaya çalıştım devletin iletişim bilgileri diye Bir yere şikayet ettim uckatci TTNet i
Yorumsuz.. 2 hafta önce
Bos bos konusmayin. Borcunu odeyeceksin tqbi. Yakarken kime sordun? Fistik gibi isinirken pisirirken iyiydi. Devlwt vatqndasi dusunuyorsa once trafik cezalqrindaki fahis artisi ve maske takmayana uygulanan yeni tarifeyle 900 lirayi engellesin yok saysin. Edslerden kesilen cezalqri yazsin. 56 hizla gidip 300 lira ceza yazmalarini iptal etsin. Milleti soymayi biraksinlar. Sizlerde bunu haber yapin
Sepaş 2 hafta önce
Bunlar yine insaflı. Sepaş ilk faturadan sonra sürekli mesaj atıyordu
Özkan 2 hafta önce
Son faturamız ile " Kovid-19 Koronavirüs salgını sürecinde geçici olarak durdurulan borçtan gaz kesme işlemleri, Normalleşme süreci kapsamında 1 Temmuz 2020 itibariyle yeniden başlatılacaktır." şeklinde başlayan ek bir bilgilendirme gönderdiler.
castro 2 hafta önce
İŞLERİNE GELDİMİ KESİYORLAR DOĞALGAZI AÇMAYADA GELMİYOR KURNAZLAR ÇALIŞTIRDIKLARI ELEMANLARIN PARASINI DAHİ HALKA YÜKLEMİŞ ZİHNİYETTEN NE BEKLERSİNİZ
Hakan eralp 2 hafta önce
BiZahmet aldıkları güvence bedellerinden düşsünler faturaları. Milletin parasını güvence bedeli diye alacaksın yıllarca kullanacaksın fatura ödenemediğinde keseceksin o güvence bedeli ne diye o zaman.?
BRZ 2 hafta önce
Fırsatçı bir kuruluş kendileri zaten
20°
parçalı bulutlu