banner615

banner614

banner701

ANKETİN SONUCU BELLİ OLDU

banner619

Düzce Belediyesi toplu ulaşım hizmetlerini özelleştirmesinin ardından yeni tip araçların renkleri için de vatandaşları fikrine başvurdu. Sosyal medya üzerinden düzenlenen anketten araçların kırmızı olması yönünde fikir çıktı.

Düzce 12.03.2020, 15:47
3488
ANKETİN SONUCU BELLİ OLDU
banner682

Düzce Belediyesi, toplu ulaşım hizmetlerinin özelleştirilmesi ve sonrasında devam eden süreçte yeni tip araçların renklerini vatandaşa sorarak belirledi. Toplu ulaşım hizmetlerinde kullanılacak yeni tip araçların renkleri konusunda vatandaşların düşüncelerini soran  Düzce Belediyesi, sosyal medya hesapları üzerinden başlattığı anket çalışmasında Düzcelilere iki alternatif sundu.

Mavi ve Kırmızı renkleri seçeneklere koyan Düzce Belediyesi “şehir içi ulaşım sistemimizde kullanacağımız otobüslerin renklerini siz seçin” diyerek her yaştan vatandaşa fikrini sordu.

Bir hafta süren anket kapsamında Mavi renk 988 oy alarak %38’lik orana erişirken Kırmızı renk ise 1612 oy alarak %62’lik oran ile yeni araçların rengi olacak.

Düzcelilerin görmek istediği kırmızı renk araçlar, çok yakın zamanda Düzce’nin sokaklarında olması planlanıyor.

Yorumlar (15)
kızgın 7 ay önce
bu süper zeka kimse düzcedeki yol sorununu çözsün önce.trafik sıkışık zaten.Birde bunlarla doldurun.Siz uzaydanmı geldiniz.Bi kervana çıkmak için 10 takla atıyoruz..terminalidolaş gel.Ver göksel sokakdan çıkışı..
yazık 7 ay önce
düzce halkına atılacak en büyük kazıklardan biridir.
Sozubuyuk 7 ay önce
Bu nasil bir haber sitesi giris var cikis yok duzgun bi programci yokmu goca duzcede adam gibi bi program yapsanizda haberleri rahatca takipetsek
Dikkat 7 ay önce
Lacivert de şerit çekin düzcespor olsun
İbrahim Arslan 7 ay önce
SÜPER bir haber
Yorumcu 7 ay önce
Bu otobüsleri halk kabuk etmis gbi rengini halj bekirledi diyorlar bir de Yaziklar ilsun.duzceyi bu hale dusuren akp bekediyesine
BİROĹ BULUT 7 ay önce
BENCE KIRMIZI OLSUN BENIM DÜZCEM SAGYILAR DILERIM
Personel 7 ay önce
Değerli bşk yrd doktora sordunuzmu her şeyi iyi biliyor kendisi.Doktor olurken ettiği yeminin arkasında bile duramadı belediyeye geldi siyasete bulaştı.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
18°
kapalı