banner615

banner614

banner701

’ANNELERİMİZİN HAKKI ÖDENMEZ’

banner619

Mayıs ayının 2. Pazar günü kutlanan Anneler Günü nedeniyle Türkseven Şirketler Grubu Onursal Başkanı Faruk Türkseven, bir mesaj yayınlayarak tüm annelerin Anneler Günü’nü kutladı.

Düzce 12.05.2019, 17:15 13.05.2019, 16:52
1598
’ANNELERİMİZİN HAKKI ÖDENMEZ’
banner682

Her yıl Mayıs ayının 2. Pazar günü kutlanan Anneler Günü nedeniyle bir mesaj yayınlayan Türkseven Şirketler Grubu Onursal Başkanı Faruk Türkseven, başta annesi Hacı Hanife Türkseven olmak üzere tüm annelerin ve yüreğinde anne sevgisi taşıyanların Anneler Günü’nü kutladı.Mesajında annelerin hayatımızdaki önemine vurgu yapan Türkseven, ‘Annelerimiz için ne yapsak azdır. Üzerimizde emekleri büyüktür. Hayatta olan tüm annelerimizin ellerinden öpüyor, Anneler Günü’nü kutluyoruz, ebediyete intikal etmiş annelerimizi de sevgi ve rahmetle anıyoruz’ dedi.  

Haber: S. AYAN

banner710
Yorumlar (4)
Düzceli 1 yıl önce
Adını duyurmak için gösteriş yapmak için almışlar resmen öncüyü.
Eski Öncü Nerde? 1 yıl önce
Öncü medyanın eski sahiplerini hasretle ve saygıyla selamlıyorum. Bu nedir arkadaş? İyice aile bültenine çevirdiniz Düzce'nin en büyük haber mecrasını! Eski sahiplerinin hiç mi cenazesi, özel günü yoktu! Hiç bu tarz haberler görmedik. Sizin etrafınızda aklı başında, sizi seven bir kişi yok mu, ne yapıyorsunuz böyle diyecek? Zaten yandaşlıpınız aldı başını gitti bir de bu haberler... Gerçi Sadullah'ın yönettiği medya ancak bu kadar olur da Düzce'nin önemli bir markasıydı, yazık oldu. Üzgünüz.
Emine 1 yıl önce
Ayni fikirdeyim yerelHaber diye bakmak istiyorum ama acmak dahi istemiyorum artik
VATANDAŞ 1 yıl önce
KESİNLİKLE KATILIYORUM
19°
hafif yağmur