banner615

banner614

banner701

ASAR DERESİ’NDE TEMİZLİK BAŞLADI

‘Asar Deresi’nde Temizlik Şart’ başlığıyla paylaştığımız haberimizin ardından Düzce Belediyesi harekete geçti. Çevre ve Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından derede temizlik çalışmalarına bu sabah itibariyle başlanması sevindirdi.

Düzce 13.06.2019, 14:28 14.06.2019, 18:31
2437
banner682
Şehrimizin tam ortasından geçen ve otobüs güzergahı üzerinde bulunan Asar Deresi’ndeki içler acısı manzarayı haberimizde ‘Asar Deresi’nde Temizlik Şart’ başlığı ile paylaşmıştık.

Üzeri kirden görünmeyen ve suyun üstünü kaplayan yeşil tabaka nedeniyle vatandaşlardan bizlere gelen şikayetleri de aktarmıştık.

Yıllardır yeni bir plan dahilinde yepyeni bir çevre düzenlemesi yapılarak baştan aşağı değiştirilmesi konuşulan ama ne yazık ki mevcut durumundan bir türlü kurtarılamayan Asar Deresi’nde haberlerimizin ardından temizlik çalışması başlatıldı.

Düzce Belediyesi Çevre ve Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından çalışmanın bugün sabah saatlerinde başladığı görüldü. Yapılacak temizlik çalışması sonrası tek beklenti en azından üstündeki kir tabakası ve çöplerden arındırılarak, suyun daha temiz bir görüntüye kavuşması.
Haber: S.AYAN
Görüntü: E.K.DURSUN

banner710
Yorumlar (15)
Can . D 1 yıl önce
BEN BASKAN OLACAM ASAR DERESININ IKI TARAFINA CAY BAHCELERI YESILIK YAPARDIM
Muammer 1 yıl önce
Şu değeri şehrimize kazandırmak için neden hiçbir şey yapılmaz? Maalesef alelade bir dere vaziyetinde. Porsuk çayına yapılanların 10'da biri yapılsa Asar deresi marka olur.
EŞRAF 1 yıl önce
Sayın DSİ yetkilerine söylemek isterim,Dünyanın hiç bir yerinde dere yatakları JCP ile temizlenmediğini izledim.daha önce de belediye yetkililerine silindir sert fırça önerdiğim de biz yapmıyoruz DSİ karışıyor dediler.ne dersiniz.
halkın içinden 1 yıl önce
Başkan en önemli gündem madden dere kenarına yürüyüş yolu yap.Bak Büyükerşene deniz olmayan Eskişehiri turistik kent haline getirdi.
Mahmut 1 yıl önce
Allah için dereyi insanlar için güzel birşey yapın.
Muammer 1 yıl önce
Ne yazık ki şehrimizin içinden geçen şu velinimet için güzel bir proje geliştirilemiyor. Eskişehir'deki Porsuk çayında yapılanların 10'da biri yapılsa Asar dersi marka olur. En azından Kastamonu'daki gibi kenarlara çim döşense bari. Ama nerdeeee...
Adore81 1 yıl önce
oraya rekreasyon yapılması güzel olurdu.ereğli yapmış.başka ilde olsa çoktan cazibe katacak çalışma yapılırdı biz beceremiyoruz aksın gitsin temizle tamam.bi de şaşırtın insanı .
Bıkkın 1 yıl önce
Lütfen şu sokak köpeklerini de haber yapın belki ilimizin yöneticileri görürde bir çözüm üretir. Metek Tokide köpek sesinden geceleri uyku uyuyamiyoruz. Ilkaki bu köpekler birine zarar verdikten sonra mı çözüm bulunacak. Şehrin merkezide ay
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
22°
açık