banner615

banner614

banner701

ASAR SUYU KÖPÜRDÜ…

banner619

Düzce’nin göbeğinden geçen ve Devlet Su İşleri sorumluluğunda bulunan Asar Deresinin üzerinde oluşan köpük paniğe neden oldu. Köpüğün deterjan türü kimyasal maddelerden dolayı oluştuğu tahmin ediliyor.

Düzce 28.05.2020, 17:15
4406
ASAR SUYU KÖPÜRDÜ…
banner682

Bugün öğle saatlerinde Düzce’nin içinden geçen Asar Deresinin üzerinde köpük oluştu. Köpüğü gören Çay Mahallesi sakinleri, Düzce Belediyesi ve diğer yetkililere haber verdi. Ancak, Devlet Su İşleri sorumluluğunda olan Asar Deresi’nden ne numune alındı, ne de herhangi bir işlem yapıldı.

Suya Deterjan Türü Kimyasal Madde mi döküldü?

Asar Çayı üzerinde oluşan ve deterjan türü kimyasal maddenin suya dökülmüş olabileceği tahmin edilen köpüğün, neden kaynaklandığı henüz bilinmiyor. Çay Mahallesi sakinleri, oluşan köpük ile ilgili Asar Deresinden numune alınıp inceleme yapılmasını istiyor.

banner710
Yorumlar (8)
Ayşe 2 ay önce
Düzce göya sözüm ona il.Ne doğru düzgün yapılıyor bu köyde acaba
cemil ataş 2 ay önce
arkadaşlar numune alınmadı diyor haberde neden kimse bir yorum yapmıyor yorum yapmak yasaklı bileşimde yanlış yapmayalım
Doğan 2 ay önce
Sahipsiz memleket kontrol gereği bile görmemişler
Muray 2 ay önce
Eskidende olurdu kimse kulak vermezdi helala beledige başkanimizaa
Akif 2 ay önce
Ben diyorum memleketimiz sahipsiz diye
Vatandas 2 ay önce
Denetim olmasi lazim ceza yazilmasi lazim
Madur 2 ay önce
Bakacaz buna sebep olanlar bulunabilecekmi ve gereken ceza verilecekmi
Asar 2 ay önce
Hani burasi eskisehir gibi olacakti ne oldu ben buranin orasi gibi olacagini sanmiyorum inanmiyorum her sey lafta laf cok is yok yok soyle yok boyle derken secim gelmis yillardir burasi yapilacak iyi beklemeler duzcem
23°
hafif yağmur