banner615

banner614

banner620

“AYLARDIR BU VAZİYETTE”

banner619

Hamidiye Mahallesi d-100 karayolu üzerinde bulunan üst geçitteki asansörün atıl durumda bırakılması vatandaşların tepkisini çekti. Öncü Haber WhatsApp İhbar Hattına gelen görüntülerde üst geçitteki asansörün kullanılamaz hale geldiği görüldü. Vatandaşlar asansörün adete tuvalete döndüğünü ve aylardır çalışmadığını belirterek, belediyenin ilgisizliğine tepki gösterdi.

Düzce 17.01.2020, 12:07
1365
“AYLARDIR BU VAZİYETTE”
banner650

Hamidiye camii yanındaki d-100 karayolu üzerinde bulunan üst geçitteki asansörün atıl bir vaziyette bırakılması vatandaşların tepkisine neden oldu. Öncü Haber WhatsApp İhbar Hattı’na (0542 767 18 81) gönderilen görüntülerde asansörün kullanılamaz hale geldiği görülürken vatandaşlar  Düzce Belediyesi’nin ilgisizliğinden dert yandı.
 
 


Üst geçitin aylardır kullanılamaz halde olduğunu ifade eden vatandaşlar, Düzce Belediyesi Beyaz Masa’ya bu konuyu bildirdiklerini ancak yetkililerin ilgilenmediğini ifade etti.
 

 
“Beyaz masaya bildirdik ilgilenmediler”
Öncü Haber WhatsApp ihbar hattına gelen mesajda vatandaş şunları ifade etti: “Üst geçitteki asansör atıl durumda. Adeta tuvalet gibi olmuş. Aylardır çalışmıyor. Beyaz masayı bildirmemize  rağmen hiçbir ilgili ilgilenmiyor. Elbette vatandaşların da kullanım hataları var ancak kötüler varsa iyiler neden cezalandırılıyor. Düzce Belediyesi 20 yıl öncesinden alacak tahsili yapmaya çalışıyor, icraya veriyor. Elbette borcu olan ödesin ama belediyede hizmetini yapsın. Bunların önlemini yetkililer alsın vatandasın suçu ne ? Engelli rampası yok. Çocuk arabasını çıkaracak olanak yok. Yaslılar hastalar var. Eğer bunlara bir çözüm bulamıyorsa yetkililer yolun ortasındaki telleri kaldırsınlar geçebilen geçer geçemeyen ölür.  Bunların aynısını beyaz masaya ilettik.”

banner626
Yorumlar (5)
Belediye 1 ay önce
Belediye bakım yapmaktan bıktıBelediye yapıyor arkasından bozuyorlar Milletimizde biraz sahip çıksın Nereye kadar belediye yapacak
NoDüzceli 1 ay önce
Asansörü yapilmiyor diye şikayet edeceğine; asansörü kaldırın ordan diyenler oldukça bir cacık olmaz Düzceden
Misafir 1 ay önce
Devlet ne yapsın her yaptığı üst geçide, parka, durağa, yola bekçi mi koyacak. Azıcık da kendimize çeki düzen vermemiz gerek. Bence vatandaş da düşünmeli yolda balgamlı tükürmeyi çöp atmayı biliyoruz ama
noname 1 ay önce
bence komple söksünler sizin asansör neyinize telleri söküp geçin karşıdan karşıya
beyaz 1 ay önce
bu beyaz masa ne iş yapar?
parçalı bulutlu