banner615

banner614

banner701

BAĞIŞ KAMPANYASINA KATILDILAR

CHP İl Teşkilatı Başkan ve üyelerinden 23 Haziran’da yenilenecek İstanbul seçimleri öncesi İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ekrem İmamoğlu’na bağış desteği geldi. Destek kampanyasına katılma kararı aldıklarını söyleyen CHP Düzce İl Teşkilatı Başkanı İlhan Duru ve üyeler sırayla bağışlarını yatırdılar.

Düzce 31.05.2019, 18:13 31.05.2019, 18:41
1748
banner682

31 Mart 2019 tarihinde yapılan yerel seçimler sonucunda mazbatası verilen ancak sonradan Yüksek Seçim Kurulu kararıyla iptal edilen İstanbul seçimi öncesi CHP İl Teşkilatı’ndan Ekrem İmamoğlu’na destek geldi.

23 Haziran 2019’da tekrarlanacak seçimler öncesi Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ekrem İmamoğlu’na destek için İş Bankası Düzce Şubesi önünde toplanan İl Teşkilatı Başkanı İlhan Duru, merkez ilçe başkanı ve üyeler, basın açıklamasında bulundular.Açılan bağış kampanyasına destek olmak için toplandıklarını söyleyen İl Başkanı Duru, şöyle konuştu;

CHP İl Başkanı İlhan Duru “İl teşkilatı olarak ülke genelinde İmamoğlu’na destek için başlatılan bağış kampanyasına destek olmaya karar verdik. Bugünde onun için burada toplandık. Üyelerimizle birlikte bağışlarımızı yapacağız.” dedi.

Basın açıklamasının ardından başkan ve üyeler banka şubesine girerek tek tek bağışlarını yaptılar.

Haber: S. AYAN

banner710
Yorumlar (37)
vatandaş 1 yıl önce
İş bankasının önü valilik tarafından toplanma ve eylem yeri olarak belirlenmiş midir? Buradan sayın yetkilileri göreve davet ediyorum. Kaldırımı işgal ederek vatandaşın geçişini engelliyor bu insanlar.
Vatandaş 1 yıl önce
Türkiye de düzen bu herkes çevresi ni besler
Kemal kaya 1 yıl önce
oyum İmamoğlu na
Deniz 1 yıl önce
Muharrem inceye verilen bagislar ne oldu :)
Haydi cemaat cevap... 1 yıl önce
Abdestinizi alıp Camiye girdiniz. 4 rekat namazı kıldınız. Hoca efendi dönüp'' Ey cemaat 4 rekat namazın 3ü kabul 1 rekatınız kabul değil'' dese ne yaparsınız? İnanırmısınız?
Trump ne der? 1 yıl önce
Bu ülkede bırakın seçim kararını, ceza evine kimin gireceğine bile bir kişi karışıyor. Amma ceza evinden kimin çıkacağına TRUMP karar veriyor..!
Sami bir soru? 1 yıl önce
13.700 fazla oy alan adayı yok sayıp, yeniden seçim yaptıran GÜÇ bir oy fazlasıyla seçimi alsa yeniden seçim olurmuydu? Yoksa atı alan Üsküdar'ı geçmişmiydi? Ata bindiğini de göremedik ya!
Bir de m yetmiyor derler 1 yıl önce
Tam da banka önündeler
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
31°
açık