banner544

banner494

BAŞIBOŞ ATLAR DÜZCE’Yİ TURLUYOR

banner439

Düzce’de nereden geldiği bilinmeyen başıboş atlar önce trafiği birbirine soktu şimdi ise park ve sokakları mesken tutmaya başladı.

Düzce 19.08.2019, 13:08 19.08.2019, 20:12
1221
banner340
banner480

Düzce’de başıboş köpeklerden sonra şimdi de cadde ve sokaklar sahipsiz atların mekanı oldu. Whatsapp ihbar hattımıza konu ile şikayetler her geçen gün giderek artıyor.

Geçtiğimiz günlerde trafiği birbirine sokan ve nereden geldikleri bilinmeyen sahipsiz atların başıboş şekilde Düzce sokaklarında gezmeye devam etmesi hem şaşkınlığa hem de tedirginliğe yol açıyor.

5-6 tane atın gruplar halinde gezdiğini gören vatandaşlar çektikleri fotoğraf ve videoları Öncü Whatsapp İhbar Hattı (0 542 767 18 81)’na göndermeye devam ediyor.

Son olarak kaldırımlarda yürürken ve parklarda otlarken kaydedilen atların günlerdir bu şekilde gezmesine rağmen zabıtanın harekete geçmemesi de eleştiri konusu oldu.Özellikle çocukların oyun oynadığı parklarda vatandaşın karşısına çıkan atlardan rahatsız olan Düzceliler, çocuklarının zarar görebileceği endişesi taşırken, “Çocuklarımızı parklara gönderemez olduk.” diyerek Düzce Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekiplerini göreve davet etti.
 
HABER: C.A.KUŞ

Yorumlar (11)
Rkc 7 ay önce
Neyi haber yapacak adamlar. Belediyenin laftan anladığı mı var? Zaten başı boş köpekler yüzünden sokağa çıkamıyoruz. Bir atımız eksikti... Rahatsız olmayan sussun. Rahatsız olan da tabii ki rahatsızlığını dile getirecek.Belediye yatışta!!!
mehmet 7 ay önce
yav arkadaş bu zabıtanın işi yada belediyenin işi değil ki bi mantıklı düşünün ya akıl var mantık var
Öncü 7 ay önce
cocuklarımız sizin gibi hayvan düşmanlarından daha fazla zarar görüyor.
Boş gezen 7 ay önce
ŞEHİR KÖY HAYATI YAŞIYOR. BİZİM KÖYDE BU KADAR HAYVAN YOK BEA.
Ilhan 7 ay önce
Bu atlar 2 aydır aziziye mahallesinde dolaşıyor ne kadr beyaz masayı araskta hemen geliyoruz diye gecistiriyolar
Sinan 7 ay önce
Demek ki belediye yatıyor
cüneyt 7 ay önce
benim çocuk at istiyor benim eve getirin hepsine bakarız
Bolulu 7 ay önce
Bu nasıl şehir la hayvanat bahçesi gibi...
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
banner488
hafif yağmur
banner514
banner313