banner615

banner614

banner701

BAŞKAN KOLOĞLU’NDAN YENİ TALİMAT

Cumayeri Belediyesi, koronavirüs salgını nedeniyle tedbirleri en üst seviyeye çıkarttı. Tüm ilçe genelinde adeta olağanüstü hal ilan eden Cumayeri Belediye Başkanı Mustafa Koloğlu’nun talimatları ile belediye ekipleri tarafından ilçeye giriş yapan tüm araçlar da dezenfekte edildi.

Düzce 26.03.2020, 12:51 26.03.2020, 16:03
4018
banner682

Dünya çapında koronavirüs paniği katlanarak sürüyor. Vaka sayısının her geçen gün arttığı ve ölümlerin meydana geldiği Türkiye’de de yerel yönetimler tedbirlerini en üst seviyeye çıkartmaya devam ediyor.

Salgın nedeniyle Cumayeri ilçesinde olağan üstü hal ilan eden Belediye Başkanı Mustafa Koloğlu, “İnsanımın sağlığı bizim için çok önemli” diyerek, ilçeye giriş  - çıkış yapan tüm araçların dezenfekte edilmesi talimatı verdi. Bu talimatla harekete geçen belediye ekipleri, ilçeye giriş – çıkış yapan tüm araçları dezenfekte etti.

Öte yandan ilçedeki tüm toplum kullanım alanları, otobüsler ve kamu binaları da dezenfekte işleminden geçirilirken, virüsle mücadelenin artarak devam edeceği vurgulandı.

banner710
Yorumlar (5)
alaattin yazıcı 4 ay önce
gerçek çözüm 10 gün sokağa çıkma yasağı ve 10 gün içinde tüm hanelere giderek test yapılmalı hasta olanlar derhal müdahale edilmeli
Reyhan yüksel 4 ay önce
Helal olsun tebrik ederim ellerinizden öperim
ayhan saygıner(bursalı) 4 ay önce
BELEDİYE BAŞKANININ ELİNİ ÖPÜYORUM
Mustafa Dinç 4 ay önce
Belediye başkanımıza teşekkürler
Dürüst vatandaş 4 ay önce
Sayın başkanı tebrik ediyorum bu uygulama tüm ilçeler girişinde uygulanmalıdır
27°
açık