banner615

banner614

banner701

BAŞKAN ÖZLÜ BAĞLANTI YOLU ÇALIŞMALARINI YERİNDE İNCELEDİ

banner619

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, kentin trafik sorununu büyük ölçüde çözmesi beklenen Akınlar Mahallesi’nden geçen ve Çamköy Mahallesi’ne bağlanan bağlantı yolu çalışmalarını yerinde inceledi. Özlü incelemeler sırasında, “Düzce’nin çevresine yeni bir ulaşım ağı oluşturma çalışmalarımız sürüyor.” dedi.

Düzce 22.05.2020, 13:00 22.05.2020, 12:44
3115
BAŞKAN ÖZLÜ BAĞLANTI YOLU ÇALIŞMALARINI YERİNDE İNCELEDİ
banner682

Akınlar Mahallesi ve Hal Kavşağı’ndan geçerek Çamköy Mahallesi’ne bağlanan yeni bağlantı yolu  çalışmaları, Düzce Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından devam ediyor. Çalışmaları yerinden inceleyen Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, çalışmaların kısa süre içerisinde tamamlanacağını ve bağlantı yolunun tamamlanmasının ardından Düzce’nin trafik sorununa büyük ölçüde çözüm olacağını söyledi.

Seçim döneminde verdikleri her sözü yerine getirmeye çalıştıklarını belirten Özlü, Düzce’nin çevresinde yeni bir ulaşım ağı oluşturacaklarını ifade etti.

Bu yöndeki çalışmaların sürdüğünü kaydeden Özlü, “Yeni çevre yolları ile şehrin trafik yoğunluğunu azaltarak hem ilimizi kontrollü şekilde büyütmek hem de ulaşım master planımızı hayata geçirmek için çalışmaya devam edeceğiz.” diye konuştu.

banner710
Yorumlar (9)
Casabali 7 gün önce
Diger sozlerinizide tutmanizi rica ediyoruz sn baskan (bakan) mahelle sozlemeleri diyorum sozler ÜSKÜp EVLERi iskan problemi diyorum sozunde dur diyorum
Beytullah Şen 1 hafta önce
Sayın başkanım Yeni Vakıf köyünden geçecek yol durumu nedir
Duzcenin muhtarı 1 hafta önce
Heeeee kesin de çözer. İnönü parkının ordan ve uzunmustafadaki parkın ordan geçtim metruk bir durumda duruyor. Millet bahçesi yapacaklarmış . Aynı patates soğan pahaliyken ki duruma gidiyoruz üç beş oyun gerisi yalan ve dalavere. Ya geldiğinden beri bir yıl geçti yikmaktan başka taş ustune taş koydumu acaba bir sorsaniza . He buarada soğan patates satılan yerler vardı ucuza satılan onlar ne oldu tanzim satış mi neydi . Onu da sorsaniza eski bakana aklıma geldi de .
Yerli 2 hafta önce
Fen işleri müdürünü görevden alın, basiretsiz bir müdürlük
Vatandas 2 hafta önce
Sehir merkezi yeni baglanti yolu d yuz kara yollarinda yol cizgisi yok
Belediye ve Ulaştırma 2 hafta önce
Şöförlerde seçici olun torpille alınan adli sicili suç dosyası kabarık şöförlere halkı emanet etmeyin öfke kont olmayan
Duzceli 2 hafta önce
Sayın başkanım bir bakın olimpiyattaki akıllı kavşağa bu kadar dar ve düzensiz bir kavşak olurmu bir bakın trafik akışına duzceye hiç yakismamis kavşak kavsakliktan çıkmış
Holygan 2 hafta önce
Hazır orada iken, olimpiyat kavşak rezilliği ile yamalı sözde yeni asfaltı da bir kontrol etseydiniz, belki söz konusu mühendise/müteahhit bir iki çift lafınız olurdu...
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
18°
hafif yağmur